Tijd voor het weekend! Net als afgelopen week, zijn wij weer heel benieuwd naar wat je dit weekend allemaal speelt.
Maar eerst:
Dit gebeurde er afgelopen week
Het was weer een zinderende week met nóg hetere nieuwtjes en reviews! Zo kreeg Rik het al warm van de gedachte aan het spelen met Skatesterre. Helaas liep hij een blauwtje en kon de game hem geen voldoening geven. Voor verkoeling zat je goed bij Ditto en z’n nieuwe Pokopia-avonturen in Bubbly Basin. Robin ging de diepte in om te kijken of het eerste deel van de DLC een waardevolle toevoeging is. Pokémon Pokopia is overigens al meer dan 5 miljoen keer verkocht! Daarmee is het ook de tweede best verkochte Nintendo Switch 2-game, na Mario Kart World.
Dreon dook afgelopen week in de wereld van Duskfade. Een moderne game met een heftig vleugje Kingdom Hearts-nostalgie. Maar is dat genoeg voor de gamer van nu? Je leest het in Dreon’s review! Robin was een echte wereldreiziger deze week, want je kon hemvinden in Eorzea. Met Final Fantasy XIV Online is de Switch 2 een tijdrovende MMORPG rijker. Robin heeft inmiddels de basisgame afgerond en geeft antwoord op de vraag of FFXIV het waard is om aan te beginnen.
Big Walk, de nieuwe puzzel-game van House House, is pas een week uit maar lijkt nu al een hit te zijn. Binnen 6 dagen is de game al voorbij de 1 miljoen verkopen! Over verkoopcijfers gesproken, na de door Nintendo gedeelde kwartaalcijfers bekeken te hebben viel het Robin op dat Switch 2-software minder goed lijkt te verkopen. Geïntrigeerd zocht Robin naar een reden waarom dit zou zijn. Wellicht zijn de cijfers over een half jaar positiever, want Nintendo betreedt binnenkort de Indonesische markt. Vanaf december kunnen gamers daar ook de Nintendo Switch (2) aanschaffen.
Ook met nieuwe trailers zaten we goed deze week! Bandai Namco deelde een kersverse Elden Ring trailer. De trailer toont zowel story cutscenes als daadwerkelijke gameplay, en die beelden zien er stukken soepeler uit dan voorheen! Elden Ring: Tarnished Edition komt uit op 28 augustus voor de Nintendo Switch 2. Vanuit Bethesda kregen we de launch trailer voor The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered, en de Creator’s Voice-video van Nintendo neemt ons mee achter de schermen van Orbitals. Het sappigste gerucht van de week is het nieuws dat er mogelijk speciale Pro Controller en Switch 2-hardware komt met een Zelda-design. Er zijn namelijk beelden opgedoken van de verpakkingen, maar er is nog niks bevestigd.
Tijd weer voor weekend! Houd het koel, houd het fris, en geniet van de tijd met elkaar!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
15 aug 2026
#21955
1360 XP | 268 comments
Splatoon Raiders eindeloos buffet ik heb dagenlang vast gezeten bij gang 97-99 denk dat ik wel 100 pogingen heb gedaan (waarschijnlijk licht overdreven), was op een punt dat ik de handdoek in de ring wilde gooien, denk dit lukt mij niet en uiteindelijk is het met toch gelukt. Toen door naar gang 100 die lukte in 2 pogingen.
15 aug 2026
#21959
7732 XP | 1215 comments
Dus Splatoon Raiders bevalt uiteindelijk wel?
15 aug 2026
#21961
1360 XP | 268 comments
Met de base game had ik niet echt een klik. Maar met de Endgame vermaak ik met uiteindelijk zeer goed. Eindeloos buffet vond ik erg leuk om te spelen, elke keer als je het net niet haalt, doe je toch weer een poging omdat je het gevoel kreeg dat je het had kunnen halen. Gang 97-99 was met mijn kracht tank build echt pittig, gang 100 was weer relatief makkelijk. Zit nu op gang 110 merk nu wel dat mijn motivatie om door te spelen nu wel afneemt.
Speel de game ook Co-op met een maat van mij dat is ook erg leuk.
15 aug 2026
#21962
7732 XP | 1215 comments
Fijn! Ja, co-op is deze game ook erg leuk. Maakt het ook uitdagender over het algemeen
.
15 aug 2026
#21956
5241 XP | 990 comments
Ik denk dat ik dit weekend Xenoblade Chronicles 2 wel kan uitspelen. De laatste paar hoofdstukken zijn in tegenstelling tot de rest van de game heel kort. En tussendoor moet het wel lukken om hier en daar een quest of twee in Final Fantasy 14 te doen
15 aug 2026
#21957
6790 XP | 1323 comments
Verder met XC2. Chapter 4 net afgerond. Ontzettend mooi spel, maar op sommige stukken zijn er iets te sterke monsters waar je door moet.
15 aug 2026
#21958
2824 XP | 524 comments
Ik heb CloverPit gekocht en vind deze game ontzettend leuk en verslavend. Telkens van ok toch nog maar een run proberen 😂
Verder Duskfade gekocht en tot nu toe weet ik nog niet wat ik er van moet vinden. Vind het tot zover allemaal best tegenvallen.
Daarnaast een aantal potjes NBA 2K26 en ga misschien ook Madden NFL 27 aanschaffen. Eindelijk 60fps docked en game schijnt een behoorlijke verbetering te wezen ten opzichte van vorig jaar op de Switch 2.
16 aug 2026
#21965
358 XP | 57 comments
Ik heb dit weekend echt zin gehad (en nog steeds zin in) Super Mario Sunshine. Het heerlijke weer nodigt uit om iets lekker zomers te spelen, wat is er dan beter dan Sunshine! Leuke herinneringen komen boven van deze leuke game! God, wat is dat lang geleden dat ik die speelde! Fijn weekend!