Welkom bij ‘Soundtrack Sunday’ waar de N1-UP-redactie een nummer of nummers van een game-soundtrack in de spotlight zet. We proberen het zo spoilervrij te houden: mochten er toch spoilers in voorkomen, laten we dat natuurlijk netjes weten in het begin van de tekst.
Super Mario RPG kwam als een totale verrassing voor veel mensen (toch alleszins voor mij) wanneer het aangekondigd werd in de Nintendo Direct van 21 juni. Ik had nog nooit eerder de kans gekregen om het spel te spelen, dus ik was als grote fan van de Mario & Luigi-games zeer hyped. Maar toen ik de trailer terugkeek door reacties op te zoeken van Youtubers (want zo ben ik nou eenmaal), viel mij op hoe goed de kleine stukjes van de hermaakte soundtrack waren. Dat zou eigenlijk niet als een verrassing moeten komen, want de vernieuwde soundtrack is, net zoals de originele, gemaakt door Yoko Shimomura, bekend van Kingdom Hearts en Mario & Luigi. En ja hoor, ze heeft er weer iets fantastisch van gemaakt.
Maar naast moderne rendities van het origineel heeft Yoko Shimomura nog iets extra gedaan: het thema van het mapscherm volledig vernieuwen.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
3 dec 23 om 10:08
#12284
3214 XP | 595 comments
Ik blijf Forest Maze een heerlijk en catchy nummer vinden. De remake versie is ook echt uitstekend daarin, blijft exact dezelfde vibes houden als het origineel
4 dec 23 om 17:41
#12288
3347 XP | 526 comments
Nette keuze Joran, een van de grootste glow-ups van de soundtrack!
Ik heb de game regelmatig laten staan op het wereldkaartscherm, zo chill.