Nog héél even, en dan is voor het hele land de zomervakantie officieel begonnen. Zon, zee, strand, bos, tuin… wat je ook gaat doen, neem jij je Switch mee?
Nog héél even, en dan is voor het hele land de zomervakantie officieel begonnen. Zon, zee, strand, bos, tuin… wat je ook gaat doen, neem jij je Switch mee?
In de vorige poll kon je stemmen op of jij de demo van Pikmin 4 gaat spelen. De meeste stemmers zijn niet zo’n Pikmin-fans. Nu moet ik wel toegeven dat de cijfers al deels achterhaald zijn… zelf stemde ik ook op ‘Nee, Pikmin is niets voor mij’, maar intussen heb ik me laten overhalen om de demo te proberen. Ik was zó enthousiast, dat ik alsnog een pre-order heb geplaatst!
Ja, ik kan niet wachten op de release!
Nee, Pikmin is niets voor mij.
Ja, ik wil wel eens proberen of dit iets voor mij is.
Nee, ik wacht tot de volledige game uitkomt.
Deel ook jouw (game)vakantieplannen in de poll en in de comments!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
16 jul 2023
#10799
6627 XP | 1291 comments
Voor mij zijn de vakanties altijd naar de schoonfamilie in Frankrijk. De kinders worden daar vaak bezig gehouden door de anderen waardoor ik af en toe lekker op de Switch kan. Dit zijn ook de enige momenten dat ik in portable mode speel.
17 jul 2023
#10801
7220 XP | 1130 comments
Vaak neem ik het mee voor in het vliegtuig. Als ik dan ergens ben gearriveerd gebruik ik de Switch amper omdat ik vaak de hele dag weg ben. Ik heb zeldzame momenten dat ik dan wel eens speel als je wat eerder in je BNB of hotel bent.
17 jul 2023
#10802
6962 XP | 1323 comments
Ik ben net een week terug uit Italië, en had mijn Switch meegenomen. Als een excursie hadden, nam ik hem niet mee, en liet hem op mijn hotelkamer liggen. Daar lag hij iedere keer wel veilig, maar na de excursie zat ik wel op het terras er mee te spelen. Met het internet van het hotel, kon ik ook online Mario Karten, haha.
17 jul 2023
#10803
4295 XP | 756 comments
Ik neem 'm vaak vol goede moed mee voor onderweg, maar tenzij ik uren in een vliegtuig zit kom ik er eigenlijk weinig aan. Zodra we op onze bestemming zijn ben ik veel te druk met andere dingen en grijp ik in een rustig moment eerder naar een boek dan de handheld.
17 jul 2023
#10805
1444 XP | 129 comments
Mijn laatste vakantie heb ik wel de Switch meegenomen want Tears of the Kingdom was toen net uit haha. En wist ik dat we 's avonds geregeld wat tijd over zouden hebben. Andere vakanties (wanneer ik ver weg ging en niet teveel wilde meesjouwen) nam ik vaak mijn 3DS mee in plaats van de Switch. Lichter, iets minder erg als die kwijt/kapot gaat en een kans om die backlog nog eens weg te werken.