Het is bijna zes jaar geleden dat Animal Crossing: New Horizons verscheen op de Nintendo Switch. Het spel kwam op een uitstekend moment, mede omdat iedereen thuis moest blijven. Je bouwt een nieuw leven op een afgelegen eiland, ontmoet nieuwe dierenvrienden en ontgrendelt elke dag nieuwe mogelijkheden. In de loop van tijd werden er ook nieuwe functies en mogelijkheden toegevoegd die alles net een beetje extra glans geven. Mijn mening van toen is bijna niet veranderd. Misschien dat de nieuwe Nintendo Switch 2 Edition mijn mening nog kan wijzigen!
Mijn mening over Animal Crossing: New Horizons is door de jaren heen dus weinig veranderd. De review van zes jaar geleden staat nog redelijk overeind, dus ik kan van harte aanbevelen om hem te lezen. De flow en karakter van het spel staan als een huis, al zijn er hier en daar wel wat dingen verbeterd door gratis updates door de jaren heen. Destijds zaten bepaalde feestdagen nog niet eens in het spel, maar het is inmiddels een heel stuk anders. Het opbouwen van een eiland behoudt zijn glans, mede dankzij de bonte stoet aan personages die je zult tegenkomen.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
17 jan 26 om 22:04
#19508
8131 XP | 1511 comments
Dit soort updates moeten 100% gratis zijn. Er is nauwelijks extra content, en we hebben al betaald voor Switch 2 privileges door de Switch 2 zelf te kopen. Ik koop deze upgrade niet. Misschien als hij ooit eens voor een enkele euro te koop is, maar dat zal nooit gebeuren.
18 jan 26 om 14:04
#19510
6074 XP | 1182 comments
Dus je betaald voor de QoL update en de extra content is gratis? WTF?
19 jan 26 om 11:33
#19516
5577 XP | 637 comments
Tja, de toevoeging is niet zo groot. Leuk zo'n Nintendo Switch 2 Edition, maar ik ben veel blijer met de 3.0 update. Nu weer fanatiek bezig met Animal Crossing: New Horizons. Eiland leeggemaakt en nu opnieuw aan het inrichten.
Geloof dat de 3.0 update ooit al eens was toegezegd, ergens rond de Happy Home Paradise DLC of eerder. In dit geval is die upgrade de hoofdattractie en de Nintendo Switch 2 Edition het extraatje. Vindt ik niet zo erg. Het was gelukkig geen dure DLC, al had het best deel van de gratis DLC kunnen zijn. Ik wilde 'm wel hebben, nu die toch bestaat, maar zonder mis je er ook niet zoveel aan.
19 jan 26 om 15:28
#19517
407 XP | 79 comments
Mixed Feelings. Ergens wel zin om deze weer op te pakken, maar voor een Switch 2 edition is het toch wel vreselijk karig.