Trailer Dragon Ball: Sparking! Zero toont Switch- en Switch 2-features

Wat kun je allemaal doen in Dragon Ball: Spaking! Zero? Een nieuwe trailer over beide Nintendo-versies vertelt het je!

Onthuld tijdens de Nintendo Direct: Partner Showcase van 31 juli, komt Dragon Ball: Sparking! Zero naar zowel de Nintendo Switch als de Nintendo Switch 2. Met maar liefst 180 speelbare personages speel je door gevechten uit de lange geschiedenis van de series en films. Dit vechtspel wordt ontwikkeld door Spike Chunsoft en is daamee een spirituele opvolger én vierde deel voor de Budojai Tenkaichi-games.

Er is een nieuwe trailer vrijgegeven die toont wat je allemaal in Dragon Ball: Sparking! Zero kunt doen. Daarbij gaat deze ook in op specifieke features binnen deze versies en hoe de upgrade van de Nintendo-Switch-versie naar Nintendo Switch 2 werkt. Je kunt trailer hier bekijken.

Dragon Ball: Sparking! Zero op beide Nintendo Switch-systemen!

In Episode Battle speel je door bekende situaties uit het verhaal van de serie, vanuit het perspectief van acht hoofdpersonages. Aanvullend kom je in verschillende alternatieve scenario’s terecht, op basis van je vechtresultaten en keuzes. Custom Battle laat je jouw eigen gevechten maken en delen met andere spelers. Je kunt het online opnemen tegen spelers overal ter wereld, met tot zes spelers op één systeem. Door systemen samen te brengen kun je ook lokaal tegen elkaar spelen. Als nieuwe optie kun je gebruik maken van motion controls en met je eigen handen iconische vechtbewegingen uitvoeren.

De trailer legt ook uit hoe beide versies tegenover elkaar staan. De Nintendo Switch-versie van het spel werkt ook op de Nintendo Switch 2 (andersom niet). Je kunt deze versie daarop ook updaten om hem grafisch te versterken en tegen anderen te spelen op de Nintendo Switch 2 of spelers die de upgrade ook hebben gedaan (maar niet meer tegen spelers van de Nintendo Switch-versie).

Dragon Ball: Sparking! Zero verschijnt voor beide systemen op 14 november 2025. Als pre-order bonus worden zes personages vroegtijdig vrijgespeeld en krijg je jonge Goku uit Dragon Ball Daima erbij als speelbaar DLC-personage. Er zijn drie digitale uitvoeringen waaronder een Standard Edition, een Deluxe Edition (inclusief DLC en Season Pass bonus) en een Ultimate Edition (inclusief DLC, Season Pass Bonus, Ultimate Upgrade Pack en Ultimate Edition Bonus).

Ben jij klaar voor meer gevechten in het Dragon Ball-universum? Vertel er ons meer over in een reactie! 

Like dit bericht:

Over Martijn

Martijn is verslingerd aan Nintendo-games sinds de NES. Al zijn systemen staan nog steeds aangesloten, om nog met regelmaat op te spelen. Zijn favoriete games hebben meestal een enigszins retro of nostalgische achtergrond en bevatten vaak sporen van eerdere klassiekers. Soms gaan ze als serie helemaal terug tot de jaren ’80 en ’90. Binnen genres ligt zijn voorkeur vooral bij 2D- en 3D-platformers, adventures en soms een RPG. Daarnaast tekent hij graag, zowel als hobby als professioneel.

Lees meer over Martijn

Recente artikelen

Soundtrack Wii Sports Resort toegevoegd aan Nintendo Music

0

Nieuws Soundtrack Wii Sports Resort toegevoegd aan Nintendo Music

12-06-2026

0

Dennis

The Nameless: Slay Dragon – DnD in een klassiek 2D-jasje

0

Review The Nameless: Slay Dragon - DnD in een klassiek 2D-jasje

29-08-2025

0

Karina

Merendeel Cyberpunk 2077-verkopen op Switch 2 waren fysiek

6

Nieuws Merendeel Cyberpunk 2077-verkopen op Switch 2 waren fysiek

28-08-2025

3

Rik

Discussieer met ons mee! 1

Selan

29 aug 2025

#18182‍

4770 XP | 897 comments

Hmm het kan aan mij liggen, maar in deze trailer vind ik de game er beter uitzien voor Switch 2 dan tijdens de eerste trailer? 

Jammer dat het natuurlijk niet 60fps is, maar als het steady 30fps is en blijft tijdens gevechten dan vind ik dat ook prima.