De speelduur van The Adventures of Elliot: The Millennium Tales is bekend gemaakt.
De game zal zo’n 30 uur duren voor de gemiddelde speler. Wie alles wil zien en doen wat de ontwikkelaars in het spel hebben gestopt zal uitkomen op ongeveer 50 uur. Dit liet The Adventures of Elliot-regisseur Shota Fukebara weten in een interview met Gamereactor. Dat is ongeveer vergelijkbaar met de eerdere HD-2D game Triangle Strategy, maar significant minder dan games uit de Octopath Traveler- of Bravely Default-series van dezelfde ontwikkelaars. Volgens regisseur Fukebara hangt jouw individuele speeltijd voornamelijk af van hoe avontuurlijk de speler is ingesteld en is een directe vergelijking met andere HD-2D games niet makkelijk te maken (vertaald):
Ik zou zeggen dat het ongeveer 30 uur duurt om het spel op een normale manier uit te spelen, en zo’n 50 uur als je je er echt in duikt en elke centimeter van de kaart in alle tijdperken verkent. Over de gehele kaart en in alle tijdperken zijn er tal van optionele activiteiten, en naarmate je meer van Faie’s magie vrijspeelt, krijg je toegang tot nieuwe minigames. De totale speeltijd hangt dus uiteindelijk af van de speler en hoe avontuurlijk je je voelt.
Ons verhaal speelt zich af in meerdere tijdperken binnen de wereld van Philabieldia. De setting is dus beperkt tot het continent Philabieldia, maar dit stelt ons in staat om vier verschillende tijdperken dieper te verkennen, wat een uitgebreid verhaal oplevert dat een sterk besef van schaal en geschiedenis overbrengt. Daardoor is het wellicht moeilijk om een directe vergelijking te maken.
– Shota Fukebara, regisseur van The Adventures of Elliot (vertaald)
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
5 dagen geleden
#21152
4710 XP | 885 comments
Dat is toch nog wel een lekker avontuur, 30-50 uur ongeveer. Mooi voor de hete zomerdagen!
4 dagen geleden
#21156
9294 XP | 1798 comments
oh nice. Ik ben sowieso degene die alles wil zien en niks wil missen dus ik ben hier waarschijnlijk lekker lang mee bezig ^^