Pokémon Pokopia krijgt 1.0.3-versie

  • Nieuws

  • 10 apr 26 om 14:17

  • Kitty

  • 0

Pokémon Pokopia heeft deze week een nieuwe update gekregen. Versie 1.0.3 neemt verbeteringen en bugfixes met zich mee. 

De officiële patch notes (vertaald):

We hebben verbeteringen doorgevoerd om de volgende problemen op te lossen:

– In sommige gevallen kunnen Pokémon waarvan de habitat is verdwenen, niet worden gevonden, zelfs niet wanneer je ze zoekt met de functie ‘Zoeken’ in de Pokédex.

Daarnaast zijn de volgende problemen verholpen. Als deze problemen zich al in jouw spel hebben voorgedaan, worden ze opgelost door deze update te installeren.

– Wanneer je onder bepaalde omstandigheden naar een Droom-eiland reist, kom je in Palette Town terecht en kun je niet terugkeren naar de oorspronkelijke stad.

– Bij het reizen tussen steden of wanneer de datum in het spel verandert, blijft het scherm donker, waardoor het moeilijk is om het spel te bedienen.

– Als je bepaalde acties uitvoert, wordt het onmogelijk om de habitats van Pokémon te verplaatsen.

– Als de bouw op een bepaalde manier wordt uitgevoerd, worden bouwprojecten pas voltooid wanneer de datum in het spel verandert.

– In Bleak Beach verhindert het uitvoeren van bepaalde acties de voortgang tijdens de opdracht ‘Power up the charging station!’.

– In de Sparkling Skylands zorgt het uitvoeren van bepaalde acties ervoor dat de Pokémon waarvan je bouwhulp hebt gevraagd, wordt verwijderd, waardoor het moeilijk wordt om de opdracht voor de herbouw van het enorme gebouw voort te zetten.

– Op Cloud Islands zorgt het uitvoeren van bepaalde acties ervoor dat seizoens-Pokémon uit de stad en van Cloud Island verdwijnen.

– Bij het aanmaken van een nieuw Cloud Island treedt er een fout op en kan het eiland niet worden aangemaakt.

– Sommige van de volgende problemen zijn gedeeltelijk opgelost, waardoor ze minder snel voorkomen.

– Door bepaalde acties uit te voeren, trilt de controller continu.

 

Pokémon Pokopia is nu dik een maand uit en is erg goed ontvangen. Het spel weet zelfs de verkoopcijfers van de Switch 2 te boosten. Ikzelf was ook enthousiast over het knusse bouwspel en beloonde het met een 9 in mijn review.

Heb jij last gehad van bugs in Pokopia? Deel het in de comments!

Bron: Nintendo

Like dit bericht:

Over Kitty

Kitty houdt van helemaal opgaan in andere werelden. Of het nou een door verhaal gedreven avontuur is als advocaat, een open wereld waar een prinses gered moet worden, of een wereld die nog helemaal gebouwd moet worden. Verder checkt ze als eindredacteur alle teksten op N1-UP, om de wereld voor verdere taalfouten te behoeden.

Lees meer over Kitty

Recente artikelen

Ontwikkelaar van Yoshi and the Mysterious Book bekend

0

Nieuws Ontwikkelaar van Yoshi and the Mysterious Book bekend

20-05-2026

1

Rik

Mario Kart World krijgt kleine update met bugfixes

1

Nieuws Mario Kart World krijgt kleine update met bugfixes

10-04-2026

0

Kitty

ELDEN RING: Tarnished Edition kost naar verluidt $79,99

5

Nieuws ELDEN RING: Tarnished Edition kost naar verluidt $79,99

10-04-2026

0

Kitty

Reageer als eerste!