Mario Kart World krijgt kleine update met bugfixes

  • Nieuws

  • 10 apr 26 om 14:22

  • Kitty

  • 1

Mario Kart World wordt geüpdatet naar versie 1.6.1, waarmee een paar kleine bugs worden verholpen.

In de nieuwe update worden twee bugs verholpen in de Mario-racer (vertaald):

– Er is een probleem verholpen waarbij je soms geen snelheidsboost kreeg bij het landen nadat je een railrit was begonnen na een Jump Boost of een soortgelijke actie.
– Er is een probleem verholpen waarbij het spel soms afsloot bij het wisselen tussen tv-modus en handheld-modus / tafelmodus nadat een spel met drie of meer spelers in de multiplayer-modus was gestart.

De vorige grote update verscheen eind maart, waarin de Bob-omb Blast werd toegevoegd aan Battle Mode. Mario Kart World verscheen op 5 juni 2025, als lanceertitel op de Switch 2.

Speel jij nog veel Mario Kart World? Laat het weten in de comments!

Bron: Nintendo

Like dit bericht:

Over Kitty

Kitty houdt van helemaal opgaan in andere werelden. Of het nou een door verhaal gedreven avontuur is als advocaat, een open wereld waar een prinses gered moet worden, of een wereld die nog helemaal gebouwd moet worden. Verder checkt ze als eindredacteur alle teksten op N1-UP, om de wereld voor verdere taalfouten te behoeden.

Lees meer over Kitty

Recente artikelen

Ontwikkelaar van Yoshi and the Mysterious Book bekend

0

Nieuws Ontwikkelaar van Yoshi and the Mysterious Book bekend

20-05-2026

1

Rik

Eerste Pokémon Champions patch onderweg

0

Nieuws Eerste Pokémon Champions patch onderweg

10-04-2026

0

Kitty

Pokémon Pokopia krijgt 1.0.3-versie

0

Nieuws Pokémon Pokopia krijgt 1.0.3-versie

10-04-2026

0

Kitty

Discussieer met ons mee! 1

harluigi

10 apr 2026

#20660‍

1035 XP | 203 comments

Probeer af en toe nog wel een paar online potjes maar beleef er geen plezier. Het is lang wachten op een lobby. De races zelf vind ik te chaotisch weet niet of de 24 spelers het probleem is of de items.