Kort geleden kreeg Mario Kart World een update waarbij veel spelers frustraties ondervonden. Fans uitten deze frustratie nu door slechte reviews te schrijven over de titel.
Nintendo’s recente update zorgt ervoor dat online spelers meer moeite hebben om willekeurige 3 rondes banen te selecteren. In plaats hiervan is er meer nadruk gelegd op de tussen races die gebruik maken van de open wereld van het spel. De 3 rondes banen zijn ook nog aanwezig, maar de kans om ze tegen te komen is veel lager.
Nu er nog steeds geen extra update is gekomen, hebben veel fans Metacritic, de bekende review website, gebombardeerd met slechte reviews van Mario Kart World. De titel had eerst een gemiddelde van 8.3, waarna het gezakt was naar een 7.7. Inmiddels hebben fans ervoor gezorgd dat de titel een 7.4 gemiddeld als cijfer heeft.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
30 jun 25 om 14:50
#17615
3004 XP | 572 comments
En terecht. Meest vage update van de afgelopen tien jaar.
30 jun 25 om 19:19
#17621
148 XP | 26 comments
Ieder zijn eigen mening natuurlijk, maar vind sowieso dat de game te hoog beoordeeld is. Vind het persoonlijk de matigste Mario Kart die ik gespeeld heb. Heb er 6 uurtjes inzitten en heb het al gezien. De open wereld boeit me niet en vind de game veel te makkelijk. Mariokart 8 biedt nog altijd veel meer.
30 jun 25 om 21:59
#17623
133 XP | 26 comments
Ik vind Mario kart: super circuit het minst. De mobiele versies heb ik nooit gespeeld. De Arcade vond ik leuk maar moeilijk te vergelijken. Je speelt dat toch voor even leuk en door.
30 jun 25 om 22:24
#17625
2510 XP | 492 comments
Ik vind de tussenstukken wel leuk, maar mis ook de 3 laps. Ik zou dus elke race langer maken (3laps + rijden naar de volgende track) maar dat gaat nooit gebeuren helaas :')
Het spel hierom een 0 geven gaat wel erg ver vind ik
1 jul 25 om 14:49
#17630
7130 XP | 1323 comments
Het is dan ook vooral bedoeld om er aandacht aan te schenken denk ik. Als men er meer realistische cijfers an gaat hangen, zoals 5en en 6en, dan komen er geen artikels over zoals deze, en is er minder aandacht aan besteed.
Of het uiteindelijk het gewenste effect gaat hebben is natuurlijk nog maar de vraag.
1 jul 25 om 18:21
#17633
8033 XP | 1558 comments
mensen zijn wel of niet tevreden. Zijn ze ergens boos om, dan geven ze graag een zo laag mogelijke score om hun ongenoegen te uiten.
1 jul 25 om 18:32
#17634
8033 XP | 1558 comments
Meest achterlijke update ooit. Ik snap het gewoon niet. laat mensen gewoon gebruik maken van de optie om te kiezen tussen '3 laps' of 'tussenstuk + 1 lap'. Ze hebben nu gewoon heel bewust een veel gekozen optie verwijderd. Dit is duidelijk een dikke middelvinger naar mensen die de classic mode prefereren. Opvallend was wel dat die keuze voor 3 laps vooral merkbaar was bij mensen met een hogere online score. Nintendo pakt hiermee dus de gevorderde gamers.
Ik vind zelf dat de levels totaal niet tot hun recht komen als je maar 1 lap racet. Het gekloot op die tussenstukken waarbij je voornamelijk enkel rechtdoor racet, maakt het echt niet leuk. Ik wil bochten, slimme walls en grinds en stukken waarbij je ook af moet remmen. Niet enkel van die mega brede banen waar allemaal verkeer rijdt.
Een hele slechte keuze geweest van Nintendo. Laat het gewoon zoals mensen het leuk vinden maar ga geen onderdelen 'afpakken' als ze er plezier mee hebben. Mensen hebben betaald voor deze game en dan ga je het aanpassen waardoor het niet meer leuk is. Eigenlijk zou je hier geld voor terug moeten krijgen...