Hoera! Afgelopen week werd Fire Emblem Heroes vijf jaar oud! Volgens de data van Sensor Tower heeft de mobile game in die vijf jaar ruim 837 miljoen euro in het laatje gebracht voor The Big N.
De gegevens werden aangeleverd in Amerikaanse dollars (959 miljoen), en werden verdiend sinds de lancering van de app in februari 2017. Geen van Nintendo’s eigen mobiele apps (Niantic’s Pokémon GO dus niet meegerekend) brachten zoveel op. Animal Crossing: Pocket Camp staat met ‘slechts’ 267 miljoen dollar (of 233 miljoen euro) op de tweede plaats, met ruim een half miljard euro minder opbrengsten. De derde plaats wordt ingenomen door Mario Kart Tour, die tot op heden 259 miljoen dollar (of 226 miljoen euro) heeft opgebracht.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
5 feb 2022
#3477
8607 XP | 1602 comments
Mag ik even een teiltje?
6 feb 2022
#3481
9193 XP | 1779 comments
ergens is het gewoon walgelijk dat mobile games zoveel opleveren. Ik hoop alleen maar dat het niet meer en meer ten koste gaat van console games. Als straks steeds meer devs mobile games gaan maken, puur omdat mensen daarin onbewust meer geld uitgeven aan microtransacties dan eenmalig aan een complete game, dan voorspel ik weinig goeds voor de toekomst van consoles.