Datamine: resolutie Switch 2-versie Monster Hunter Wilds ontdekt

  • Nieuws

  • 5 aug 26 om 14:09

  • Rik

  • 3

Ontwikkelaar Capcom heeft zelf nog weinig bekend gemaakt over de Switch 2-versie van Monster Hunter Wilds, maar dataminers hebben alvast wat technische informatie weten te achterhalen.

Dit konden de dataminers doen omdat Monster Hunter Wilds al uit is op concurrerende platforms. Door in de code van de laatste update te duiken kwamen de dataminers secties in de code tegen die gemarkeerd stonden als ‘NSW2’ (Nintendo Switch 2). Onder andere de verwachte resolutie van de Switch 2 port is ontdekt in de nieuwe code. Zowel in docked als in handheld modus zal Monster Hunter Wilds draaien op een dynamische resolutie. Dit houdt in dat de resolutie wisselt afhankelijk van hoeveel dingen de Nintendo Switch 2 moet berekenen om op het scherm te tonen. Rustigere secties van het spel hebben daardoor een hogere resolutie dan drukkere secties. In docked mode houdt de game een resolutie aan tussen 1080p en 1440p. In handheld mode varieert de resolutie tussen 720p en 864p. Ook de framerate van de Switch 2-versie lijkt in de nieuwe code te staan. Tegelijk met de toevoeging van de NSW2_DISPLAY_MODE_DOCK en NSW2_DISPLAY_MODE_HANDHELD zijn er namelijk nieuwe framerate targets toegevoegd. Het lijkt er daarom op dat de Switch 2 port van Monster Hunter Wilds zal draaien op 30-40 fps.

Er is nog geen releasedatum bekend voor de Switch 2-versie van Monster Hunter Wilds. Zodra Capcom meer bekend maakt over de titel, lees je dat natuurlijk terug op N1-UP!

Denk jij dat deze resolutie en framerate voldoende zijn voor Monster Hunter Wilds? Laat het ons weten in de comments!

Bron: Via Reddit

Like dit bericht:

Over Rik

Rik is het typische gevolg van Satoru Iwata's Blue Ocean strategy: sinds Pokémon Diamond op de DS is hij verslingerd aan (Nintendo) games. Bij voorkeur speelt Rik games met grote werelden waar hij uren in kan verdwalen. Ook is Rik onze specialist op het gebied van Super Nintendo World en Nintendo's andere avonturen in de pretparkwereld.

Lees meer over Rik

Recente artikelen

Nieuwe trailer voor Wild Blue Skies

0

Media Nieuwe trailer voor Wild Blue Skies

15-08-2026

1

Rik

Gamescom logo 2024

3

Nieuws Nintendo maakt Gamescom line-up bekend

05-08-2026

2

Rik

Blue Reflection Quartet – Boeiend, maar niet sterk

0

Review Blue Reflection Quartet - Boeiend, maar niet sterk

05-08-2026

2

Daan

Discussieer met ons mee! 3

Selan

5 aug 2026

#21877‍

5088 XP | 960 comments

Best netjes, en ligt volgens mij redelijk in lijn met alle andere Capcom games op de Switch 2. Snap de framerate ook wel gezien er mega veel gebeurd. Vraag mij of er cross play is

Robin

5 aug 2026

#21879‍

7567 XP | 1190 comments

Ik ga er wel vanuit dat er cross play gaat zijn. Cross saves niet ben ik bang xD.

Selan

5 aug 2026

#21880‍

5088 XP | 960 comments

Denk ik ook inderdaad. Verwacht geen cross saves, dan kan het alleen maar meevallen!