Bloomberg-analist Takashi Mochizuki meldt dat Nintendo 20 miljoen Switch 2-systemen wil produceren voor fiscaal jaar 2027.
Nintendo wil 20 miljoen Nintendo Switch 2-systemen produceren. Dat meldt Bloomberg’s Takashi Mochizuki in een recent artikel. Dit is opvallend, aangezien Nintendo recentelijk nog aangaf in fiscaal jaar 2027 16,5 miljoen exemplaren te willen verkopen. Dat is dus een aanzienlijk hoger aantal systemen om te produceren dan wat het bedrijf momenteel verwacht te verkopen. Nintendo deelde het volgende met investeerders over die prognose:
“Bij de Nintendo Switch 2 waren de verkopen sterker geconcentreerd in het lanceringsjaar vergeleken met eerdere hardwaresystemen. Door de sterke verkoopcijfers in het lanceringsjaar en de prijsaanpassingen verwachten we dat het aantal verkochte exemplaren in boekjaar 2027 op jaarbasis zal dalen. Desondanks zijn we van mening dat dit een solide adoptieniveau vertegenwoordigt voor de Nintendo Switch 2 in het tweede jaar na de lancering.” (vertaald)
Opvallend is dat Mochizuki recentelijk nog een artikel had geschreven waarin hij stelde dat Nintendo juist hun productie had verlaagd.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!