007 First Light heeft een nieuwe trailer online gezet. De Bond-schurk Bawma, gespeeld door Lenny Kravitz, staat centraal in de trailer.
Tijdens de Game Awards show van 2025 werd het personage Bawma voor het eerst vertoond aan het publiek. De nieuwe trailer van bijna drie minuten is een verlengde versie van deze eerste beelden. Bawma heerst over de schurkenstad Aleph, die hij zelf heeft opgebouwd in Mauritanië. Dit doet hij met harde hand, onder andere door mensen die hem dwars zitten te voeren aan zijn krokodillenput. Ook James Bond bungelt ondersteboven boven de krokodillen om aan stukken gereten te worden. In de cutscene zien we Bawma eerst een verrader uit eigen kring veroordelen tot de krokodillen. Vervolgens zegt hij ‘zijn meisjes’ zich geen zorgen te maken: er is vandaag meer dan genoeg vlees. De trailer eindigt met het bevel om ook Bond naar beneden te takelen. Hoe James Bond aan dit noodlot weet te ontsnappen krijgen we niet te zien, maar het lijkt erop dat de cutscene vanaf dit punt overgaat op een gameplay-segment.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
27 feb 26 om 14:25
#20190
4379 XP | 820 comments
Stiekem toch wel zin in deze game! Heb vroeger enorm veel genoten van de James Bond games op de GameCube. Hoop dat dat soort games een beetje terug komen.