Slimes en King Slime uit Dragon Quest hebben zin in het weekend

Wat speel je dit weekend? [7 februari] 

  • Special

  • 7 feb 26 om 10:47

  • Erik

  • 7

Tijd voor het weekend! Net als afgelopen week, zijn wij weer heel benieuwd naar wat je dit weekend allemaal speelt. 

Maar eerst:

Dit gebeurde er afgelopen week

Deze week was het tijd voor een Partner Direct! Third Parties op de Nintendo Switch (2) stonden in de spotlights. Hoewel een echte klapper ontbrak (ik begin een patroon te voelen), was het zonder meer een solide presentatie. We kregen onder andere meer te zien van 80’s anime co-op-game Orbitals, een bevestiging dat Final Fantasy VII Rebirth in juni naar de Switch 2 komt en een boel Bethesda-nieuws. Nou, was dit laatste vooral oude wijn in nieuwe zakken, maar eerlijk is eerlijk – het is wel heel cool dat Fallout eindelijk naar een Nintendo-platform komt.

Je zou bijna vergeten dat Nintendo deze week ook allemaal financiële cijfers naar buiten bracht. De Switch 2 gaat nog altijd als zoete broodjes over de toonbank en zijn voorganger is inmiddels het best verkochte Nintendo-platform ooit. Hoera! Toch hing er ook een klein smetje op de cijfers – gezien Ninty’s aandelen pardoes kelderden de dag erna. Ik kon mijn vinger er niet helemaal op plaatsen, maar misschien heeft het wat te maken met de verkoop van games. Wordt toch tijd voor die grote klapper, denk ik

Anyway – tijd om te gamen, fijn weekend allemaal!

Oeh, er was ook een nieuwe trailer voor de Mario-film deze week!

Wat speel je dit weekend?

Dan is het nu tijd voor jullie speelplannen! Met welke games houd jij je dit weekend bezig? De N1-UP-redactie trapt af!

Erik

Tijd om verder te gaan met Dragon Quest XI S! Ik heb inmiddels de probleempjes van de lokale steden en dorpjes opgelost, waardoor ik nu zes blinkende Orbs in handen heb. Dit betekent dat het tijd wordt om naar de grote Yggdrasil-boom in het midden te gaan. Spannend! Oh, en verder was er van alles in de aanbieding bij de Nedgame afgelopen week, dus heb ik nu ook de fysieke versies van Live a Live, Chrono Choss en Theatrythm Final Bar Line (laat het maar aan Square Enix over om complexe namen te verzinnen voor games), dus wie weet dat ik daar ook iets van probeer!

Kitty

Ik heb net als Erik Dragon Quest-weekend, maar in mijn geval wordt het Dragon Quest VII Reimagined! Een paar weken terug speelde ik de demo, dus nu kan ik mooi verder.

Een dubbele dosis Dragon Quest, dit weekend.

Dennis

De Switch 2-versie van Hollow Knight is gisteren gearriveerd, dus dit weekend ga ik mijn Switch-versie upgraden en voor de tweede keer terug naar Hallownest. Ik ben benieuwd hoe ik de game nu ervaar, na afgelopen winter Silksong te hebben gespeeld.

Ook ben ik deze week begonnen met Donkey Kong Bananza, en het is heerlijk om weer een game te spelen die lekker Nintendo aanvoelt. Ik graaf dus lekker verder door alle sublayers heen! Heb ik dan nog tijd over dan race ik nog wat rondes in het fijne GRID Legends.

Dreon

Ik sta waarschijnlijk bijna de hele dag op de skipiste. Toch kon ik het niet laten om mijn Switch 2 mee te nemen. Misschien dat ik vast een begin ga met Metroid Prime 4: Beyond, of toch mijn Gyroid house party uitbreiden in Animal Crossing: New Horizons.

Robin

Ik was de afgelopen tijd druk in de weer met Dragon Quest VII Reimagined. Deze fantastische ervaring mag je zeker niet missen! Nu ben ik van plan om verder te gaan met mijn backlog: Fire Emblem: Path of Radiance en Super Mario Galaxy 2 staan klaar voor me! En mogelijk een paar potjes Kirby Air Riders.

hollow knight crystal peak

Dennis gaat voor de tweede keer terug naar Hollownest.

Shirley

Ik heb weer de intentie om dit weekend verder te gaan met Mario & Luigi: Brothership. Intentie, want ik ga waarschijnlijk weer heel wat potjes Super Smash Bros. Ultimate spelen in de plaats. Het moest maar niet zo verslavend zijn om spirits te verzamelen.

Evelyne

Aangezien ik volgende week in het Verenigd Koninkrijk ben voor het grote Europese Pokémon event, ben ik vooral bezig met Pokémon Trading Card Game Live momenteel. Ondanks dat online je wel kan spelen met de nieuwste set Ascended Heroes, mogen spelers de nieuwe kaarten niet gebruiken op het toernooi. Ook kijk ik enorm uit naar het Natural x History museum bezoekje, vanwege de Pokémon samenwerking die daar momenteel plaatsvindt. Het lijkt erop dat het niet zo een chaos is als de Pokémon samenwerking met het Van Gogh-museum.

Maak die spirits af, Shirley!

En nu ben jij aan de beurt. Wat o wat ga je spelen dit weekend? Laat het weten in de reacties!

Like dit bericht:

Over Erik

Erik schrijft sinds 2010 over videospelletjes, en hij doet dit al meer dan tien jaar voor N1-UP. Pokémon Yellow was de reden dat hij verslingerd raakte aan games - en die droom om Pokémon Meester te worden, ebde nooit meer weg. Erik krijgt nog steeds kippenvel als hij aan die E3 2016-trailer van The Legend of Zelda: Breath of the Wild denkt.

Lees meer over Erik

Recente artikelen

Prijs en bestandsgrootte Yoshi and the Mysterious Book bekend

0

Nieuws Prijs en bestandsgrootte Yoshi and the Mysterious Book bekend

15-03-2026

0

Jeroen

Nintendo deelt Mario Tennis Fever-valentijnskaarten

0

Media Nintendo deelt Mario Tennis Fever-valentijnskaarten

07-02-2026

1

Kitty

Super Mario Galaxy Movie krijgt “Level Up” Trailer

1

Media Super Mario Galaxy Movie krijgt "Level Up" Trailer

07-02-2026

3

Rik

Discussieer met ons mee! 7

ageQned

7 feb 26 om 11:41

#19845‍

1807 XP | 328 comments

Grid Legends, FC 26, PGA Tour 2k25 en NBA 2k26.

harluigi

7 feb 26 om 12:03

#19846‍

895 XP | 175 comments

Niks, ik ben blut geen geld meer voor games heb een 1TB micro sd express kaartje gekocht.

Kan nog verder met Escape from ever After. Ben nu bij chapter 3 deze haalt wel een beetje de vaart en het plezier uit de game. Chapter 1 en 2 waren leuk.

 

Selan

7 feb 26 om 12:28

#19847‍

4384 XP | 821 comments

Ben tegen het einde van Chapter 9 van Final Fantasy VII: Remake, dus ga daar dit weekend lekker mee verder. En als afwisseling wat DBZ Sparking Zero en wat Mario Kart

Fl@ppy

7 feb 26 om 12:36

#19848‍

6195 XP | 1206 comments

Ik ga de laatste hand leggen aan Galaxy 2. Nog geen idee wat ik daarna ga spelen. Misschien toch Witcher 3 afmaken. Dan kan die ook van mijn lijst af.

Yosher

7 feb 26 om 18:14

#19851‍

8246 XP | 1533 comments

Ik ben Zelda: A Link to the Past nog eens aan het spelen. Ik heb pas geleden nog Four Swords uitgespeeld, dus dan kan ik de Four Swords dungeon spelen in ALttP. Die heb ik nog nooit gespeeld, dus ben benieuwd wat die inhoudt!

Daarnaast vanavond nog wat F-Zero 99 en Mario's Super Picross. Verder moet ik nog even kijken waar ik nog zin in heb.

4fcksSake

8 feb 26 om 08:08

#19853‍

176 XP | 34 comments

Ik heb mijn clair obscure run vorig weekend uit en heb moeite om in een game te komen. Ik heb een aantal games een poging gegeven. soals:

final fantasy 7 remake, refantasio, hogwards, resident evil the village, dk bananza, bravely. Maar niks pakt me nu. ik merk dat ik echt wel uitkijk naar pokemon gen 10 of een collectors edition die het makkelijker maakt om gen 1-2-3 te spelen ipv mijn kleine oude 3ds te pakken. 

ik speel op dit moment met mijn kids astrobot, vermakelijk maar ook niet meer dan dat. Kids vinden het wel TOF

rob1N

9 feb 26 om 23:42

#19880‍

9012 XP | 1746 comments

Momenteel Metroid Dread geleend en die game is vet. ben er wel snel doorheen en ben bij de eindbaas dus ik ga nu eerst nog even wat items verzamelen. Sommige zijn echt verschrikkelijk lastig te pakken.

Verder heb ik al heel wat uurtjes in Planet Coaster 2 zitten. Geweldige game die me echt heel veel laat bouwen wat in voorgaande Achtbaan sims niet mogelijk was. Ik denk dat PlanCo2 me meer gaat bezighouden.