Tijd voor het weekend! Net als afgelopen week, zijn wij weer heel benieuwd naar wat je dit weekend allemaal speelt.
Maar eerst:
Dit gebeurde er afgelopen week
Deze week was het tijd voor een Partner Direct! Third Parties op de Nintendo Switch (2) stonden in de spotlights. Hoewel een echte klapper ontbrak (ik begin een patroon te voelen), was het zonder meer een solide presentatie. We kregen onder andere meer te zien van 80’s anime co-op-game Orbitals, een bevestiging dat Final Fantasy VII Rebirth in juni naar de Switch 2 komt en een boel Bethesda-nieuws. Nou, was dit laatste vooral oude wijn in nieuwe zakken, maar eerlijk is eerlijk – het is wel heel cool dat Fallout eindelijk naar een Nintendo-platform komt.
Je zou bijna vergeten dat Nintendo deze week ook allemaal financiële cijfers naar buiten bracht. De Switch 2 gaat nog altijd als zoete broodjes over de toonbank en zijn voorganger is inmiddels het best verkochte Nintendo-platform ooit. Hoera! Toch hing er ook een klein smetje op de cijfers – gezien Ninty’s aandelen pardoes kelderden de dag erna. Ik kon mijn vinger er niet helemaal op plaatsen, maar misschien heeft het wat te maken met de verkoop van games. Wordt toch tijd voor die grote klapper, denk ik
Anyway – tijd om te gamen, fijn weekend allemaal!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
7 feb 26 om 11:41
#19845
1807 XP | 328 comments
Grid Legends, FC 26, PGA Tour 2k25 en NBA 2k26.
7 feb 26 om 12:03
#19846
895 XP | 175 comments
Niks, ik ben blut geen geld meer voor games heb een 1TB micro sd express kaartje gekocht.
Kan nog verder met Escape from ever After. Ben nu bij chapter 3 deze haalt wel een beetje de vaart en het plezier uit de game. Chapter 1 en 2 waren leuk.
7 feb 26 om 12:28
#19847
4384 XP | 821 comments
Ben tegen het einde van Chapter 9 van Final Fantasy VII: Remake, dus ga daar dit weekend lekker mee verder. En als afwisseling wat DBZ Sparking Zero en wat Mario Kart
7 feb 26 om 12:36
#19848
6195 XP | 1206 comments
Ik ga de laatste hand leggen aan Galaxy 2. Nog geen idee wat ik daarna ga spelen. Misschien toch Witcher 3 afmaken. Dan kan die ook van mijn lijst af.
7 feb 26 om 18:14
#19851
8246 XP | 1533 comments
Ik ben Zelda: A Link to the Past nog eens aan het spelen. Ik heb pas geleden nog Four Swords uitgespeeld, dus dan kan ik de Four Swords dungeon spelen in ALttP. Die heb ik nog nooit gespeeld, dus ben benieuwd wat die inhoudt!
Daarnaast vanavond nog wat F-Zero 99 en Mario's Super Picross. Verder moet ik nog even kijken waar ik nog zin in heb.
8 feb 26 om 08:08
#19853
176 XP | 34 comments
Ik heb mijn clair obscure run vorig weekend uit en heb moeite om in een game te komen. Ik heb een aantal games een poging gegeven. soals:
final fantasy 7 remake, refantasio, hogwards, resident evil the village, dk bananza, bravely. Maar niks pakt me nu. ik merk dat ik echt wel uitkijk naar pokemon gen 10 of een collectors edition die het makkelijker maakt om gen 1-2-3 te spelen ipv mijn kleine oude 3ds te pakken.
ik speel op dit moment met mijn kids astrobot, vermakelijk maar ook niet meer dan dat. Kids vinden het wel TOF
9 feb 26 om 23:42
#19880
9012 XP | 1746 comments
Momenteel Metroid Dread geleend en die game is vet. ben er wel snel doorheen en ben bij de eindbaas dus ik ga nu eerst nog even wat items verzamelen. Sommige zijn echt verschrikkelijk lastig te pakken.
Verder heb ik al heel wat uurtjes in Planet Coaster 2 zitten. Geweldige game die me echt heel veel laat bouwen wat in voorgaande Achtbaan sims niet mogelijk was. Ik denk dat PlanCo2 me meer gaat bezighouden.