Tijd voor het weekend! Net als afgelopen week, zijn wij weer heel benieuwd naar wat je dit weekend allemaal speelt.
Maar eerst:
Dit gebeurde er afgelopen week
Het is een interessante week voor RPG-liefhebbers. Fans kunnen namelijk aan de slag met The Adventures of Elliot: The Millennium Tales! Ga op avontuur door vier verschillende tijdperken in een wonderlijke HD-2D wereld. Rik was in ieder geval razend enthousiast over Elliot en legt in zijn review haarfijn uit waarom dit een instant klassieker is. Daarnaast is vanaf 17 juni Pokémon Champions ook speelbaar op je smart device! Geen zorgen als je al hebt gespeeld op je Nintendo Switch. Dankzij cross save kun je gewoon verder met je team waar je gebleven was.
Over Pokémon gesproken: er komt een nieuw event naar Pokémon Pokopia! Vanaf 23 juni komt Jirachi een bezoekje brengen aan je gebouwde Pokémon Centers. Via Jirachi kun je dan toffe nieuwe meubels en decoraties kopen. Voor de Poké-twijfelaars die nog geen Nintendo Switch 2 hebben gekocht komt er binnenkort een toffe bundel aan. De bundel met Pokémon Pokopia was al eerder in Australië en Nieuw-Zeeland te krijgen, maar verschijnt in juli ook in Europa!
Summer Game Fest is alweer meer dan een week voorbij, maar inmiddels hebben we meer inzicht in de kijkcijfers. Daaruit blijkt dat de Nintendo Direct van 9 juni de meest bekeken SGF-presentatie van 2026 is! Mocht je de aankondigingen uit de Direct gemist hebben of vergeten zijn, dan heeft Kitty een mooi overzicht voor je van alles wat getoond is! De grote klapper was zonder twijfel de remake van Ocarina of Time. Inmiddels weten we dankzij een interessante video van GameXplain al iets meer over de aard van de remake. Volgens een beschrijving in de broncode van de gamepagina wordt het een ‘volledige remake’.
De Nintendo eShop op de Nintendo Switch is flink op de schop gegaan! De nieuwste update brengt de eShop-ervaring meer in lijn met die van de Switch 2 eShop. Bij XBOX gaat het allemaal wat minder lekker. Meerdere studio’s zouden namelijk in gesprek zijn met Microsoft over hun toekomst, want de mogelijkheid tot sluiten ligt op tafel. Een van de genoemde studio’s is Ninja Theory, dat tijdens Summer Game Fest nog de game Senua aankondigde. En Final Fantasy Tactics: The Ivalice Chronicles krijgt New Game+! Square Enix update de game naar versie 1.5.0 op de Switch en Switch 2.
Een heel fijn weekend iedereen! Houd het koel, houd het fris, en vergeet niet de zonnebrandcrème als je nog naar buiten gaat!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
2 dagen geleden
#21503
4795 XP | 902 comments
Naast genieten van het mooie weer onder het genot van BBQes en frisse drankjes, ga ik ook op avontuur in The Adventures of Elliot! Dit is een perfecte game om handheld te spelen in de schaduw
2 dagen geleden
#21505
2506 XP | 462 comments
The Adventures of Elliot en denk dat ik Dreamlight Valley maar weer is ga spelen.
2 dagen geleden
#21506
1180 XP | 232 comments
Ik ben bij de eindbaas van Yooka Replaylee dus deze moet verslagen worden. Ik heb Resident Evil Requiem gekocht weet alleen nog niet of ik eraan ga beginnen. Had gisteren Mario Kart World weer eens opgestart en vermaak mij Prima met online Knock-out Tour
2 dagen geleden
#21507
6562 XP | 1278 comments
Na 3 pogingen heb ik de eindbaas in het origineel opgegeven. Hele spel was aardig makkelijk, maar de eindbaas lukte me niet.
2 dagen geleden
#21509
1180 XP | 232 comments
Dat had ik ook bij die andere Yooka game Yooka-Laylee and the Impossible Lair de game was relatief makkelijk eindbaas level heb ik nooit gehaald
1 dag geleden
#21511
6562 XP | 1278 comments
Ja inderdaad, daar had ik het ook haha
2 dagen geleden
#21508
6562 XP | 1278 comments
Ik hoop weer een stuk verder te komen in p5r. Ben nu op het schip.
2 dagen geleden
#21510
1180 XP | 232 comments
@Karlijn
Donkey Kong: Bananza
1 dag geleden
#21515
9344 XP | 1808 comments
Ik vermaak me prima met Adventures of Elliot... Leuke game to zover!
1 dag geleden
#21518
237 XP | 34 comments
Weinig te gamen met die hitte in het zonnige zuiden! Wel uitkijken naar StarFox deze week! Beetje de nieuwtjes in de gaten houden en wat bbq en zwemmen...