Een ‘Slow-Life RPG’, aldus de ontwikkelaar, waar je fantasierijke levens ervaart. Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time is nu een paar dagen uit en ik besloot het toch eens te proberen. Hoe ervaart een nieuwkomer Fantasy Life?
Ik speel weinig farming games of simulators. Animal Crossing is eigenlijk één van de weinigen die ik leuk vind. Ook heb ik vroeger wel eens Harvest Moon gespeeld. Geef mij liever een RPG zoals Xenoblade Chronicles, Clair Obscur: Expedition 33, of een strategiegame zoals Fire Emblem. Met Slow-Life RPG Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time was ik dan ook benieuwd of ik opnieuw hooked kon raken. Laten we eens kijken hoe een nieuwkomer Fantasy Life ervaart!
Van Zelda…
Toen ik het spel opstartte, voelde het meteen bekend aan. De chibi-stijl deed me denken aan de recentere Zelda-titels. Zelfs mijn minder gamende vriendin vroeg: “Is dit Zelda?”, want de muziek en stijl deden haar denken aan Echoes of Wisdom. En ze had niet helemaal ongelijk. De gevechten in de overworld voelen zeker Zelda-achtig aan. Later in de game zie je nog duidelijkere invloeden: je wordt in een open wereld gegooid, torens helpen je de map te verkennen, shrines met typische RPG-uitdagingen… en dat was nog lang niet alles. Het spel bleef me verrassen.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
3 jun 25 om 12:57
#17256
3355 XP | 622 comments
Leuk artikel! Dit is een spel waarvan ik weet dat ik ook hooked zal zijn. Ga deze spelen op Switch 2 ^^