to a T is een verhalend avontuur ontworpen door Keita Takahashi (bekend van onder andere Katamari). Het wordt uitgegeven door Annapurna Interactive. Uit hun keuken komen bergen prachtige verhalen, dus succes gegarandeerd, zou je denken. Toch wist de koddige wereld me niet helemaal te betoveren.
In to a T speel je als een dertienjarige die een T-vormig lichaam heeft. Haar (of zijn) armen zijn altijd gestrekt, wat het dagelijks leven tot een uitdaging maakt. In een soort sitcom-vorm beleef je Teens leven voor een paar dagen. Inclusief catchy openings- en eindnummer voor alle acht de afleveringen! Het is een gek concept, in een gekke wereld, met een gek verhaal. Dat is de grootste charme van het spel. Er komen op verrassend luchtige wijze allerlei thema’s aan bod die draaien om (zelf)acceptatie en je plek vinden in de wereld. In het begin dacht ik dat het voorspelbaar zou zijn, maar het steeds absurder wordende verhaal had ik niet kunnen voorzien.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
12 jun 2026
#21422
37 XP | 6 comments
Ik vond deze erg aangenaam op de PS5. Daar had ie wel wat grafische hickups in de framerate, maar verder was het een erg leuk tussendoortje. Heb meteen de theme song weer in mijn hoofd, bedankt!