Ah, het idyllisch leventje van een management simulator: besjes plukken, hout hakken en volgelingen bloederig opofferen. Misschien valt dit niet binnen het sprookjesachtige beeld waar de meeste life sims voor gaan, maar dat houdt Cult of the Lamb niet tegen. Verpakt in een snoezige artstijl, (ogenschijnlijk) onschuldige praktijken en de wollige kleren van een letterlijk lammetje mag jij een afschuwelijke sekte opstarten. En wat blijkt: het is een sadistisch ritueel waar ik maar al te graag bij ben.. als sekteleider.
Cult of the Lamb dankt haar charme al gelijk deels aan haar genre. Life simulators hebben namelijk een bepaald imago. Niet heel gek, als je kijkt naar de dominerende giganten zoals de Harvest Moon/Story of Season-franchise, Animal Crossing of Stardew Valley. En het is juist deze bijna inherente lieflijke en vreedzame sfeer van het genre dat Cult of the Lamb extra charme geeft. Cult of the Lamb is namelijk alles behalve waar het vreedzame life simulator-genre voor staat, maar ziet en speelt er wel precies uit als eentje. Een best wel goede ook.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
28 aug 22 om 09:50
#6506
3051 XP | 244 comments
Toffe review Ness, deze gaat op mijn wenslijst!
28 aug 22 om 13:02
#6508
4240 XP | 745 comments
Mooie review! Deze heb ik al sinds release willen spelen. Ik heb gelezen dat een recente patch de slechte prestaties deels opgelost heeft, dus hopelijk zal het de nabije toekomst helemaal afgelopen zijn.
28 aug 22 om 14:51
#6509
2923 XP | 269 comments
De patch heeft een hoop problemen verholpen op de Switch, is in ieder geval een zeer goed teken dat de ontwikkelaars er bovenop zitten. Ikzelf ben echt helemaal verliefd op deze titel en kan hem een ieder aanraden.
3 sep 22 om 13:45
#6587
4240 XP | 745 comments
Ik heb 'm inmiddels ook gekocht en alhoewel er nog enkele bugs zijn geniet ik er wel van!