Zien: dit is het titelscherm van Mario Kart World

  • Nieuws

  • 23 mei 25 om 20:13

  • Rik

  • 5

Het titelscherm van Mario Kart World is online opgedoken!

X-gebruiker Stealth40k deelde een filmpje van het openingsscherm in een tweet. Het scherm bestaat uit Mario die in zijn nieuwe Standaard Kart rondrijdt door de grote open wereld van Mario Kart World. In de bovenste helft van het scherm staat prominent het Mario Kart World-logo te zien. Via de L+R schouderknoppen ga je vervolgens naar het selectiescherm waar je de verschillende spelmodi kunt kiezen. Leuk detail: als je kiest voor de Free Roam-modus neem je via een naadloze transitie het stuur over van Mario die op de achtergrond rijdt. Mogelijk worden Mario en de Standaard Kart vervangen in het titelscherm als je in je laatste speelsessie met een ander personage en kart rond reed.

Mario Kart World komt op 5 juni 2025 uit voor de Nintendo Switch 2, op dezelfde dag dat de Switch 2 zelf in de winkels komt te liggen.

Wat vind jij van het nieuwe titelscherm en de mogelijkheid om gelijk in free roam-modus te spelen? Laat het ons weten in de comments!

Like dit bericht:

Over Rik

Rik is het typische gevolg van Satoru Iwata's Blue Ocean strategy: sinds Pokémon Diamond op de DS is hij verslingerd aan (Nintendo) games. Bij voorkeur speelt Rik games met grote werelden waar hij uren in kan verdwalen. Ook is Rik onze specialist op het gebied van Super Nintendo World en Nintendo's andere avonturen in de pretparkwereld.

Lees meer over Rik

Recente artikelen

Ys VII: Lacrimosa of DANA komt naar Nintendo Switch 2

0

Media Ys VII: Lacrimosa of DANA komt naar Nintendo Switch 2

20-10-2026

1

Robin

Shadow Labyrinth krijgt nieuwe ‘Maze Reveal’-trailer

0

Media Shadow Labyrinth krijgt nieuwe 'Maze Reveal'-trailer

23-05-2025

1

Robin

Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time krijgt gratis DLC

0

Nieuws Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time krijgt gratis DLC

23-05-2025

0

Rik

Discussieer met ons mee! 5

reporterdavid

25 mei 2025

#17163‍

1386 XP | 276 comments

Doet me de laatste seconden wel denken aan het Pilotwings 3DS eiland

rob1N

25 mei 2025

#17164‍

9668 XP | 1871 comments

Vaag om dit als title screen te hebben... Was er nou geen mooier stukje dan zo'n strandje zonder zand effect? Had misschien mooier geweest als er in ieder geval iets van stuivend zand achter de kart vandaan waait.

Apenknul

25 mei 2025

#17167‍

7068 XP | 1343 comments

Ik denk dat de titel screen elke keer veranderd als je het spel opstart. Dit zal heus niet de enige locatie zijn.

Rik

27 mei 2025

#17173‍

7242 XP | 900 comments

Waarschijnlijk is dat gewoon een Mario Kart Tour (padum tush) door de hele wereld van het spel, ja.

N2up

27 mei 2025

#17175‍

3106 XP | 607 comments

Beetje t idee van Animal Crossing dus dat je je eigen wereld al ziet. Alleen hier gaan ze een stap verder met de naadloze FreeRoam overgang

Secret Link