Nintendo en de LEGO Group hebben een gloednieuwe Mario Kart LEGO-set aangekondigd. Op 15 mei 2025 komt het display-model van Mario in de Standard Kart in de winkelschappen.
Het model werd aangekondigd ter ere van MAR10 Day en wijkt af van de reguliere LEGO Mario Kart playsets. De set heeft een adviesleeftijd van 18+ en bevat 1972 onderdelen. Eenmaal in elkaar gezet is de set 22 centimeter hoog, 32 centimeter lang en 19 centimeter breed. De LEGO-Mario is eveneens poseerbaar, met beweegbare armen en hoofd. Ook zit er een displaystand inbegrepen, waardoor er meer dynamische scènes kunnen worden uitgebeeld. De nieuwe Mario Kart-set is in lijn met de Machtige Bowser-set die LEGO drie jaar geleden uitbracht.
Here we go! 🏆 Launching May 15th. 🏁#LEGOSuperMario #MarioKart pic.twitter.com/Tf0HPw1UoS
— Nintendo of Europe (@NintendoEurope) March 10, 2025
Het gekozen model van de Standard Kart is opvallend: de LEGO-set houdt de vormgeving van de Mario Kart 8 (Deluxe) Standard Kart aan, en niet die van de nieuwe Mario Kart die waarschijnlijk later dit jaar zal uitkomen op de Nintendo Switch 2. “LEGO Super Mario 72037 Mario Kart – Mario & Standard Kart‘ is vanaf 15 mei te koop voor €169,99. Wie de set bij LEGO bestelt, ontvangt tijdelijk ook een gratis de Mario Kart™ – Toad (pitstop)-set uit de reguliere LEGO Mario Kart-serie.
Krijgt deze LEGO Mario Kart-set een mooi plaatsje bij jou thuis? Of laat jij deze Mario Kart lekker aan je voorbij rijden? Laat het weten in de comments!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
10 mrt 25 om 17:44
#15841
4897 XP | 927 comments
Hij is legit best cool. Maar ik denk dat ik deze skip, tenzij ik het cadeau krijg. Ik vind de PVC Mario Kart beeld op de classic Pipe Frame veel toffer.