Vampire Crawlers: The Turbo Wildcard verschijnt in april op Nintendo Switch

  • Nieuws

  • 19 mrt 26 om 20:02

  • Kitty

  • 1

De turn-based roguelite spin-off van Vampire Survivors heeft een releasedatum gekregen: Vampire Crawlers: The Turbo Wildcard verschijnt op 21 april op de Nintendo Switch.

In een aparte trailer worden beelden getoond van de aankomende game, waarin je met een kaartendeck probeert jezelf oppermachtig te maken en door de verschillende werelden heen te banen. Bekijk de trailer zelf, met het onderschrift van ontwikkelaar Poncle in het achterhoofd (vertaald):

Mijn excuses voor die onbegrijpelijke verwijzing-in-verwijzing (maar slechts een klein beetje)
Luca

Vampire Crawlers: The Turbo Wildcard from Vampire Survivors verschijnt dus op 21 april op de Nintendo Switch voor €9.99.

Ga jij straks deckbuilden? Laat het weten in de comments!

Bron: Poncle

Like dit bericht:

Over Kitty

Kitty houdt van helemaal opgaan in andere werelden. Of het nou een door verhaal gedreven avontuur is als advocaat, een open wereld waar een prinses gered moet worden, of een wereld die nog helemaal gebouwd moet worden. Verder checkt ze als eindredacteur alle teksten op N1-UP, om de wereld voor verdere taalfouten te behoeden.

Lees meer over Kitty

Recente artikelen

Edward Kenway in Assassin's Creed Black Flag Resynced

0

Nieuws Ubisoft doet AC Black Flag Resynced donderdag uit de doeken

20-04-2026

1

Erik

Minishoot’ Adventures – Een knallend avontuur

1

Review Minishoot’ Adventures - Een knallend avontuur

20-03-2026

1

Dennis

Mega Man racet volgende week naar Sonic Racing: CrossWorlds

0

Nieuws Mega Man racet volgende week naar Sonic Racing: CrossWorlds

19-03-2026

2

Coen

Discussieer met ons mee! 1

Robin

19 mrt 26 om 22:44

#20425‍

6690 XP | 1047 comments

Vet! Mooie prijs ook. Moet nog steeds aan Vampire Survivors beginnen.