Nintendo heeft in het verleden laten weten dat het niks tegen third party Switch 2 docks zou doen. Echter werken de docks niet meer na de meest recente patch 21.0.0.
Vorige week kwam er een systeemupdate uit waardoor het nu versie 21.0.0 is. In deze update werden onder andere verbeteringen toegevoegd waardoor er duidelijker zichtbaar is of de game een fysieke versie of een digitale download is. Echter zijn er ook verslechteringen gekomen met deze update.
Zo werken third party docks niet meer op de Nintendo Switch 2, wat ze hiervoor wel deden. Nintendo deelde het volgende hierover (vertaald):
De Nintendo Switch 2 geeft audiovisuele beelden zodra hij detecteert dat die in een Nintendo Switch 2 dock wordt geplaatst. Hetzelfde gebeurt bij de de Nintendo Switch in een Nintendo Switch dock. Nintendo heeft geen intenties om third party docks te verhinderen of niet te laten werken.
Er zijn verschillende third party docks verkrijgbaar voor de Nintendo Switch 2. Een fabrikant van zulke docks, Next, liet weten dat het probleem inmiddels is opgelost, waardoor het weer zou moeten werken. Of andere fabrikanten ook het probleem binnenkort oplossen is onbekend.
Naast het dock-probleem crashen de spellen Brilliant Diamond en Shining Pearl met regelmaat op de Nintendo Switch 2. Wanneer het spel crasht krijg je te zien: “er was een probleem en het spel moet worden afgesloten.”
Heb jij problemen ervaren met een third party Switch 2 dock die niet meer werkt? Laat het ons weten in de reacties!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!