Take-Two Interactive heeft dinsdag in zijn laatste kwartaalcijfers bekendgemaakt dat de ontwikkeling van de Nintendo Switch 2-editie van Borderlands 4 ’tijdelijk wordt stopzet’.
De Switch 2-release van de titel is volledig verwijderd uit Take-Two’s lijst met aankomende games, waar deze eerder nog stond vermeld als ‘TBA’ (nog aan te kondigen). Of het echt gaat om een pauze of een volledige stop, is nog niet helemaal duidelijk. In een interview met Variety vertelde woordvoerder Alan Lewis (vertaald):
We hebben de moeilijke beslissing genomen om de ontwikkeling van die SKU te pauzeren. Onze focus blijft liggen op het leveren van hoogwaardige content na de lancering voor spelers en op voortdurende verbeteringen om de game te optimaliseren. We blijven nauw samenwerken met onze vrienden bij Nintendo. We hebben ‘PGA Tour 2K25’ in de pijplijn en ‘WWE 2K26’ [voor Switch 2], en we zijn ontzettend enthousiast om in de toekomst meer van onze titels naar dat platform te brengen.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
4 feb 2026
#19716
1395 XP | 275 comments
Lol.
Gearbox founder Randy Pitchford has praised the Nintendo Switch 2 as a "very powerful" and "incredible" machine that is "perfect" for running Borderlands 4. He stated that development on the new system is a "joy" and that it enables high-end, modern gaming experiences in a tight form factor. We don't feel like we're fighting the system, we feel like the system's enabling us and empowering us to make the best version of Borderlands 4 that we can. As a game developer, it's awesome
4 feb 2026
#19721
7899 XP | 1242 comments
Het is ook gewoon raar wanneer je andere third-party games ziet draaien op het apparaat. Ik gok dat de UE5 engine niet heel lekker werkt.
4 feb 2026
#19722
1395 XP | 275 comments
Dat had hij toen toch ook wel geweten.
4 feb 2026
#19723
7899 XP | 1242 comments
Tuurlijk. Deze man is een en al PR