Super Mario Maker 2 ontvangt tóch nog een stukje nieuwe content van Nintendo. Tot en met 21 november is een nieuwe Ninji Speedrun te spelen, gebaseerd op The Legend of Zelda.
Het level Link’s Lightweight Longshots is toegevoegd ter ere van de lancering van de Game & Watch: The Legend of Zelda, die vanaf vandaag (12 november) in de winkelschappen ligt. Je speelt in het level als Link, en je moet met je pijl-en-boog en andere vaardigheden zo snel mogelijk het einde zien te bereiken. Net als altijd, zit de Ninji Speedrun vol slimme shortcuts voor die éxtra scherpe tijd.
Nintendo zelf noemt het level een “speciale gelegenheid”. Het is gemakkelijk te zien waarom: Nintendo stopte eerder dit jaar (link archief N1ntendo) met de Ninji Speedrun. Wil je nog één keer genieten van extra content in Super Mario Maker 2, dan is dit je kans!
Super Mario Maker 2 is sinds 28 juni 2019 beschikbaar voor de Nintendo Switch. Ik beloonde de game met een welverdiende 9 in onze review, en zei het volgende: “Hoe je ook speelt of bouwt: Super Mario Maker 2 biedt voor iedereen wat wils.”
A new Ninji Speedrun course is here for a special occasion! To celebrate the launch of Game & Watch: The Legend of #Zelda, a special course, “Link’s Lightweight Longshots”, is available now in #SuperMarioMaker2 until 11/21 6pm PT.
Air out some arrows & hit all the POW Blocks! pic.twitter.com/UL8w5Qa6XA
— Nintendo of America (@NintendoAmerica) November 12, 2021
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
12 nov 2021
#2518
1386 XP | 276 comments
Toch nog een update! Thats Nintendo for you...
12 nov 2021
#2520
9449 XP | 1829 comments
beetje te laat hoor. leuk dat ze het nog doen tho. Ik ga in elk geval niet weer die game oppakken.