Soundtrack WarioWare: Move It! nu op Nintendo Music

De soundtrack van het Switch-spel WarioWare: Move It! is nu te beluisteren via Nintendo Music!

Maar liefst 576 nieuwe deuntjes zijn vanaf vandaag te beluisteren voor NSO-abonnees, want zo omvangrijk is de soundtrack van WarioWare: Move It! Daarmee is er bijna 3,5 uur aan nieuwe muziek toegevoegd aan Nintendo’s muziek-app.

Nintendo plaatst er meteen een kanttekening bij. Volgende week worden er geen nieuwe tracks toegevoegd aan Nintendo Music. Waarschijnlijk omdat het volgende week een vrije week (Silver Week) is in Japan.

wariowaremainimage

De game WarioWare: Move It! verscheen in 2023 voor de Nintendo Switch. Bewegingsbesturing met de Joy-Con-controllers staat in het spel centraal. Toch kon WarioWare: Move It! de redactie niet zo bekoren, de game kreeg slechts een 5,5.

Like dit bericht:

Over Dennis

De liefde voor Nintendo begon bij Dennis met de grijze Game Boy en Kirby's Dream Land. Vooral de handhelds van Nintendo hebben een speciaal plekje. Maar ook zijn pc staat regelmatig te draaien. En als Dennis niet aan het gamen is, speelt hij basgitaar of staat hij bij een concert. Op 10 maart trekt hij altijd zijn Mario-sokken aan!

Lees meer over Dennis

Recente artikelen

Pokémon x ESA merchandise onthuld

0

Nieuws Pokémon x ESA merchandise onthuld

21-09-2026

0

Evelyne

Tropico 7 komt in 2027 naar de Nintendo Switch 2

1

Nieuws Tropico 7 komt in 2027 naar de Nintendo Switch 2

18-09-2026

1

Dennis

Zien: TGS-gameplay van DecaPolice

0

Media Zien: TGS-gameplay van DecaPolice

17-09-2026

1

Rik

Discussieer met ons mee! 1

Apenknul

3 dagen geleden

#22312‍

7047 XP | 1340 comments

Ah man..

Ik heb sowieso niks met Wario Ware, maar dit voelt heel naar aan.

Vorige week kregen we maar 1 liedje: de title theme van OoT R, nu dus WarioWare waarvan veel liedjes maar 5 seconden duren, en volgende week niks.

''Wake me up, when september ends''

Secret Link