Mario Kart World is de grote launch game voor de Nintendo Switch 2, maar veroorzaakte ook de nodige controverse met een adviesprijs van €89,99. Nintendo heeft nu voor het eerst gereageerd op de controverse: The Big N vindt dat het spel elke cent waard is.
Dit laat Bil Trinen, Vice President of Product and Player Experience bij Nintendo of America, weten in een interview met IGN. Mario Kart World is het duurste spel dat Nintendo ooit heeft uitgebracht in de afgelopen decennia. Volgens Trinen heeft Nintendo echter nog niet alles laten zien van wat Mario Kart World zijn geld waard moet maken. In het interview hintte hij naar meer onthullingen tijdens de aangekondigde Mario Kart World Direct, die op 17 april zal worden uitgezonden. Vooral de kritiekpunten op de ‘vrij lege open wereld zonder al te veel activiteiten’ zouden geadresseerd worden. Trinen had het volgende te zeggen op de vragen van IGN over de prijs van Mario Kart World:
Ik zou zeggen dat het niet zozeer gaat over de prijsstrategie voor Mario Kart World, maar dat we, wanneer we naar een bepaald spel kijken, letten op wat de ervaring is, wat de inhoud is en wat de waarde is. […]
Maar om eerlijk te zijn, dit is een spel dat zo groot en zo uitgestrekt is en je zult er zo veel kleine dingen in vinden om te ontdekken. En er zijn nog een paar geheimen over waarvan ik denk dat als mensen het spel uiteindelijk kopen en spelen, ze zullen ontdekken dat dit waarschijnlijk de meest rijke Mario Kart-ervaring is die ze ooit hebben gehad.
– Nintendo’s Bill Trinen (vertaald)
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
7 apr 25 om 19:32
#16398
267 XP | 48 comments
Met andere woorden; als je mario kart wilt hebben en je hebt geen probleem met digitaal, zorg dat je snel de mario kart bundle aanschaft om de goedkoopste prijs te hebben voordat ze uitverkocht zijn. De mario Kart bundel is namelijk maar een tijdelijke actie.
8 apr 25 om 08:31
#16407
7517 XP | 1456 comments
Ik heb inderdaad die bundel aangeschaft. Dit soort games speel ik liever gewoon snel vanuit het startscherm dan dat gepriegel met game cards. Dit was voor mij dus geen twijfelgeval.
7 apr 25 om 21:05
#16399
4553 XP | 888 comments
Laten we 17 april maar even afwachten dan. Ik vraag me echt af hoe mariokart duurder kan zijn dan botw en totk. Ik word al helemaal bang voor welk bedrag ze voor de nieuwe Mario en Zelda gaan vragen. Ik hoop ook vooral dat ze er niet nog betaalde DLC voor uit gaan brengen.
9 apr 25 om 10:01
#16445
7517 XP | 1456 comments
Dit zal hopelijk in die nieuwe Mario Kart direct duidelijk worden. Ik mis sowieso al bepaalde characters in het roster, dus ik ben ook bang dat die achter een betaalde DLC zitten. Als Nintendo een beetje balls heeft, zorgen ze dat extra characters en andere dlc gewoon een gratis update zijn, sowieso als je al NSO hebt.
7 apr 25 om 22:47
#16402
5220 XP | 988 comments
Bill Trinen? DE Bill Trinen? Whoa, die hoor je al een tijdje niet meer.
Hier ben ik wel blij mee, I guess, dat het voor alsnog Mario Kart is, maar idd wat Fl@ppy zegt, het kan zelfs hoger betekenen voor de nieuwe 3D Mario en Zelda.
Maar misschien nu Fans juist zeggen dat voor de gameprijzen lager moeten, willen ze daar wel naar luisteren als Feedback.
8 apr 25 om 08:36
#16408
7517 XP | 1456 comments
Dus hiermee geven ze dan eigenlijk dus aan welke game wel goed is en welke niet. Nintendo zal vast wel arrogant doen en hun eigen games hoog blijven prijzen.
8 apr 25 om 22:41
#16439
4607 XP | 696 comments
Ik geloof dat Kit en Krysta in hun podcast vertelde dat dit al langer de wens was intern bij Nintendo. Dat je gaat kijken wat elk spel waard is apart en meer met tiering gaat werken. Je zag dit stiekem ook al met de Switch. Betekend niet perse dat het een mindere game is tho dat is sowieso objectief. Sowieso is het ook de prijs voor: welke game gaat toch wel verkopen :p. Ik verwacht toekomstige Smash, 3D Zelda, 3D Mario, Splatoon en Animal Crossing ook wel rond die prijs. Zeg maar de grote vijf die het meeste hebben verkocht. Pokémon voor 90 EUR wordt een zeer interessante dag op het internet :')
8 apr 25 om 01:14
#16403
2354 XP | 461 comments
Als er in MKWorld zit wat ik verwacht dat erin zit (en dat ze tijdens de 17april direct gaat laten zien) dan denk ik dat t die prijs wel waard zal zijn. Desalnietemin ga ik voor de bundel, want voor 40 euro korting ga ik wel digitaal hoor
8 apr 25 om 08:37
#16409
7517 XP | 1456 comments
Nou, houd ons niet langer in spanning... spill the beans
8 apr 25 om 11:43
#16421
5739 XP | 757 comments
Wat rob1n zei! Do tell!
9 apr 25 om 12:29
#16454
15 XP | 2 comments
Ik hoop dat de gems in Mario Kart Tour overgezet kunnen gaan worden naar MKW, dan gaat het hier bij mij echt een feest worden.
9 apr 25 om 15:08
#16459
109 XP | 20 comments
Voor 60 Euro en zelfs 64,95 of 69,95 Euro haal ik Mario Karts zo in huis. Maar 89,95 Euro, ik weet het niet. Helaas ook bij de MM naast de pre-orders gevist, voor de bundel met Mario Kart World erin. Had de bundel met alleen de digitale game open staan en de hele dag blijven F5 drukken, maar is nooit live gegaan. Ze hadden alleen de bundel met die case in de pre-order gegooid, toen ik daar achter was, was deze ook al weg.
Ik ben dus zeer benieuwd of we nog winkel voorraad op release kunnen vinden in een winkel met de Mario Kart World game als bundel. Dus ik ga me niet al teveel verheugen op de Switch 2, want ik vrees dat ik deze toch niet kan scoren op release.
11 apr 25 om 22:53
#16512
5739 XP | 757 comments
Intertoys heeft al aangekondigd géén preorders aan te nemen en hem dus gewoon in de winkels te leggen. In het slechtste geval dus op openingstijd naar je lokale Intertoys gaan op 5 juni...