Nintendo laat weten in de recente Q&A met investeerder dat Mario Kart World een belangrijke titel voor ze is.
Afgelopen vrijdag deelde Nintendo zijn financiële cijfers. En hoewel ze initiële verwachtingen hebben overtroffen, waren er toch nog voldoende vragen die aan Nintendo werden gesteld. Een van die vragen ging over de dalende verkoopcijfers van Mario Kart World en hoe Nintendo-president Shuntaro Furukawa hiernaar keek.
“Hoewel ik geen gedetailleerde verkoopcijfers voor specifieke titels kan vrijgeven, is Mario Kart World een belangrijke titel die we gedurende de gehele levenscyclus van de Nintendo Switch 2 willen blijven verkopen. We blijven ons inzetten om de aantrekkingskracht van deze titel aan consumenten over te brengen en streven ernaar dat deze door een breed publiek blijft worden omarmd als een blijvende klassieker in ons assortiment.”
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
12 mei 2026
#20957
604 XP | 117 comments
Ik mis auto's die ik kan customizen vooral.
13 mei 2026
#20962
9294 XP | 1798 comments
Dit mis ik dan echt totaal weer niet... wat moet je er precies aan aanpassen dan? Ik zie t al weer gebeuren dat iedereen dan weer met dezelfde build online gaat racen.
14 mei 2026
#20973
604 XP | 117 comments
Vond het vooral leuk om eigen kart samen te stellen, goede looks en stats die me lagen.
13 mei 2026
#20963
9294 XP | 1798 comments
Mis jij iets in Mario Kart World? Wacht je gewoon op de DLC?
Ik mag hopen dat er DLC voor MKW komt. Hoe ze dit gaan implementeren is nog even de vraag maar voorlopig is MK8D veel uitgebreider (natuurlijk ook mede door de vele DLC). World heeft natuurlijk een open wereld waarin je naar alle tracks toe kan rijden. Dit wordt denk ik lastig met DLC want dan zouden ze óf de wereld uit moeten breiden zodat de dlc tracks eraan geplakt worden, óf ze maken die nieuwe banen niet bereikbaar maar zijn enkel selecteerbaar en dus met 3 laps races-only (dit zal dus wel niet het geval zijn) óf, en dit is wat ik hoop, ze maken een nieuw eiland met nieuwe explorables, challenges etc. maar dit zal wel takke veel werk zijn en ik ben bang dat dit ook rete dure DLC zal zijn.
14 mei 2026
#20972
604 XP | 117 comments
Eiland met grote brug er naar toe, mogelijkheden genoeg. En DLC voor 40 piek is tegenwoordig, afhankelijk van de grootte overbrugbaar als de replay value in orde is. Alleen een Mario kart voor 120 eu totaal is wel bizar opzich.