Nintendo maakt tijd Nintendo Switch 2 Direct bekend

  • Nieuws

  • Gisteren om 15:51

  • Rik

  • 5

Nintendo heeft via hun socials de tijd van de Nintendo Switch 2 Direct bevestigd: op 2 april 2025 zal de Direct om 15:00 uur Nederlandse tijd worden uitgezonden.

Dat de Direct voor ons om 15:00 uur zal worden uitgezonden is geen grote verrassing: dit is de gebruikelijke tijd die Nintendo aanhoudt voor Nintendo Direct-presentaties. Bij de onthulling van de Nintendo Switch 2 maakte Nintendo in eerste instantie echter alleen de datum van de Switch 2 Direct bekend.

Het is onbekend waarom Nintendo de tijd 55 dagen voor aanvang van de Direct bekend maakt, normaal gesproken doet Nintendo dit soort aankondigingen slechts enkele dagen van tevoren. Volgens de geruchten is dit niet de enige Direct die we op korte termijn mogen verwachten: er zou in februari ook nog een Nintendo Direct met focus op de originele Nintendo Switch worden uitgezonden.

Neem jij ook vrij voor de Nintendo Switch 2 Direct? Laat het ons weten in de comments!

Like dit bericht:

Over Rik

Rik is het typische gevolg van Satoru Iwata's Blue Ocean strategy: sinds Pokémon Diamond op de DS is hij verslingerd aan (Nintendo) games. Bij voorkeur speelt Rik games met grote werelden waar hij uren in kan verdwalen. Ook is Rik onze specialist op het gebied van Super Nintendo World en Nintendo's andere avonturen in de pretparkwereld.

Lees meer over Rik

Recente artikelen

Donkey Kong Country Returns HD krijgt demo

0

Nieuws Donkey Kong Country Returns HD krijgt demo

06-02-2025

1

Robin

Nintendo-directeur spreekt over prijs Switch 2

7

Nieuws Nintendo-directeur spreekt over prijs Switch 2

05-02-2025

3

Rik

Capcom Fighting Collection 2 komt 16 mei uit

0

Nieuws Capcom Fighting Collection 2 komt 16 mei uit

05-02-2025

0

Robin

Discussieer met ons mee! 5

iRoc

Gisteren om 16:21

#15546‍

165 XP | 29 comments

oopsie

N2up

Gisteren om 18:18

#15549‍

1919 XP | 376 comments

Staat in mijn  agenda alvast, maar hoop dat er nog een direct komt deze week. Wil MP4 zien

Apenknul

Gisteren om 20:59

#15553‍

4644 XP | 878 comments

15:00, ik neem die dag wel vrij. Dit is een event/presentatie die ik niet wil missen en spoilers op internet wil zien.

Robin

Gisteren om 21:07

#15555‍

3972 XP | 600 comments

15:00 was wel de verwachting inderdaad. Sowieso ff momentje pakken dan om dit te zien

Yosher

22 uur geleden

#15557‍

6423 XP | 1191 comments

Als ze het een uurtje later hadden gedaan had ik het waarschijnlijk net gered vanuit het werk. Kijken of ik die dag niet toch gewoon vrij kan nemen.