Nintendo had geen grote aanwezigheid tijdens de Game Awards van 2024, maar deelde wel een korte boodschap.
“Bedankt dat jullie bij ons zijn, nu en in de toekomst”, is hun boodschap aan het einde van een korte trailer. De video toonde third party-spellen voor de Nintendo Switch, waaronder Animal Well en Tales of the Shire, maar ook aankomende games als Hello Kitty Island Adventure en Civilization VII.
Het bedrijf geeft hiermee met een duidelijk signaal af dat er meer te wachten staat in de toekomst.
Nintendo – "Thank you for joining us now and into the future" pic.twitter.com/srsbIjJEg5
— Wario64 (@Wario64) December 13, 2024
Hoewel Nintendo doorgaans wel enige aanwezigheid heeft tijdens de Game Awards, was dit het enige dat ze dit jaar lieten zien. Wel is er onder meer een vervolg op Okami aangekondigd
Op dit moment is de wereld in afwachting van de opvolger van de Nintendo Switch. Nintendo gaf eerder aan dat ze die vóór het einde van dit fiscale jaar aankondigen. Die loopt af op 31 maart 2025.
De geruchten gaan hevig dat de ‘Nintendo Switch 2’ voortborduurt op het huidige model. Zo noemde Nintendo-president Shuntaro Furukawa het een opvolger en geen nieuw concept, en wordt het apparaat backwards compatible.
Nintendo houdt ons duidelijk nog langer in spanning. Had jij graag meer gezien? Scroll snel naar de reacties!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!