Nieuwe beelden F-Zero GX via Nintendo Today!

  • Nieuws

  • 21 apr 25 om 21:42

  • Robin

  • 3

Via Nintendo Today! zijn er meer beelden getoond van F-Zero GX.

De beelden tonen meer gameplay voor F-Zero GX dat samen met de GameCube Classics NSO-app zal lanceren. Games op deze app zullen mogelijk er iets beter uit zien omdat ze een beetje geupscaled worden.

Wil je meer weten waarom F-Zero GX helemaal geweldig is? Dan neemt Theun jullie daar graag in mee!

Universo Nintendo heeft de video van Nintendo Today! van F-Zero GX online gezet.

De Nintendo Switch 2 komt 5 juni uit met daarbij de GameCube Classics-app die je kan gebruiken wanneer je NSO + Uitbreidingspakket hebt. Meer weten over NSO? Lees dan ons handige overzicht.

Kijk jij uit naar F-Zero GX op 5 juni? Boost naar de comments en deel het!

Like dit bericht:

Over Robin

Sinds de NES is Robin actief in het gamen. Zijn eerste console was dan een SNES die hij van Sinterklaas kreeg en waar hij erg druk was met Lufia II: Rise of the Sinistrals. Nu kan je hem blij maken met o.a Monster Hunter, Fire Emblem en Xenoblade. Ook hoopt hij elke dag stilletjes dat Golden Sun terug komt.

Lees meer over Robin

Recente artikelen

Tweede Mario-film heet waarschijnlijk Super Mario World

0

Nieuws Tweede Mario-film heet waarschijnlijk Super Mario World

14-05-2025

3

Dennis

Verschillende controllers voor de Nintendo Switch 2, waaronder de Pro Controller

10

Nieuws Nintendo Switch 2 Pro Controller laadt bijna twee keer zo snel op

22-04-2025

3

Erik

Devolver ziet Nintendo Switch als belangrijkste console

0

Nieuws Devolver ziet Nintendo Switch als belangrijkste console

21-04-2025

1

Coen

Discussieer met ons mee! 3

Apenknul

22 apr 25 om 07:24

#16678‍

5318 XP | 1006 comments

Ik kijk wel uit om deze titel uit te proberen. Ik hoor dat de Story Mode wel erg lastig is, maar ik ben eerder bereid om gewoon lekker te racen.

Persoonlijk, ik denk doordat Mario Kart World geen anti-gravity meer heeft zoals MK8D had, dat een nieuwe F-ZERO voor Switch 2 wel mogelijk is. Wanneer weet ik niet, maar ik zou wel een nieuwe 3D F-ZERO willen voor het systeem. Ik luister de laatste tijd erg graag naar de F-ZERO X soundtrack op Nintendo Music.

Yosher

22 apr 25 om 12:26

#16685‍

6857 XP | 1271 comments

Neem het maar van iemand aan die Story Mode toen heeft uitgespeeld: het is echt enorm lastig inderdaad. Sommige missies zelfs op de lagere moeilijkheidsgraden. Maar persoonlijk vond ik de uitdaging wel heel erg tof, en had ik het uiteindelijk helemaal doorgespeeld. Eigenlijk het enige wat mij nooit lukte was de Staff Ghosts verslaan, op eentje na. Echt enorm moeilijk, haha. 

Nu je het zegt met Mario Kart World trouwens.. vraag me af hoe ze bepaalde banen gaan handelen, als ze banen laten terugkeren die zwaar gebruik maakte van die anti zwaartekracht. Captain Falcon als gast personage is dan ook ineens een stuk minder logisch. 

Maar of dit betekend dat er een nieuwe F Zero aankomt, weet ik niet. Zou wel erg tof zijn!

Samos

26 apr 25 om 23:10

#16760‍

15 XP | 2 comments

Ik droom al jaren van een nieuwe F-Zero game. De soundtrack was zo ontzettend goed op de SNES. Het lijkt me zo tof om al die banen in 3D in 4K te zien. Kom op Nintendo, get to work!