Volgens Marvelous zijn fysieke Nintendo Switch 2 Editions ook speelbaar op de Switch.
Via de Rune Factory: Guardians of Azuma FAQ van Marvelous zijn fysieke Nintendo Switch 2 Editions ook te spelen op de Nintendo Switch.
De Nintendo Switch 2 Edition is een rode gamecard van 64 GB die het volledige Nintendo Switch-spel en het Upgrade Pack bevat.
Je hoeft het volledige spel niet te downloaden: steek de kaart in een Nintendo Switch of Nintendo Switch 2 console en de juiste versie wordt automatisch gestart.
Zoals bij de meeste moderne titels kunnen er bij de lancering kleine updates of patches beschikbaar zijn voor kleine fixes en verbeteringen, maar wees gerust: het volledige spel staat op de spelkaart, klaar om te spelen vanaf de eerste dag.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
19 apr 25 om 00:10
#16642
267 XP | 48 comments
Ik heb de Rune Factory collectors edition in pre order staan. Helaas brengen ze geen switch 2 collectors edition uit. Dus ik moet gedwongen gaan upgraden voor de Switch 2.
Maar dat Switch 2 titels ook op de Switch 1 te spelen zijn heb ik gemengde gevoelens bij. Van de ene kant fijn voor mensen die geen switch 2 hebben. Maar van de andere kant ben ik bang dat developers te lang de switch 1 in hun ontwikkelings proces houden en je zeer slecht draaiende games op de switch 1 blijft krijgen
19 apr 25 om 00:35
#16643
424 XP | 51 comments
Het gaat in dit geval om 'Switch 2 Edition' games. Een ietwat verwarrende naamgeving voor Switch 1 games met een upgrade pack voor Switch 2 inbegrepen. Ik denk niet dat veel developers zichzelf de beperkingen van de originele Switch nog graag langer dan nodig opleggen (tenzij de Switch 2 zwaar flopt natuurlijk).