“Foutje moet kunnen baas!” In de metrostations van Londen is momenteel een reclame-campagne voor de Nintendo Switch 2 gaande, en een van de posters gaat viraal: er wordt namelijk in geclaimd dat het langverwachte Metroid Prime 4: Beyond nu beschikbaar is.
In werkelijkheid is het spel nog niet beschikbaar en heeft Nintendo nog niet eens bekend gemaakt wanneer Metroid Prime 4 wel in de winkels komt te liggen. The Big N spreekt nog altijd van een release in ‘2025’. In eerste instantie werd de foto dan ook afgedaan als een gephotoshopte clickbait-poging. Inmiddels hebben meerdere Londenaren echter bevestigd dat de poster daadwerkelijk hangt in het metrostation Oxford Circus.
Metroid Prime 4 ad spotted in London Underground, “Out Now” https://t.co/35PijlxBer pic.twitter.com/5yExiTNAi0
— Lbabinz 🇨🇦 (@Lbabinz) June 19, 2025
Het is evident dat er iets is misgegaan bij het opzetten van de reclamecampagne. Er zijn online twee hoofdtheorieën over wat er is gebeurd. De eerste theorie stelt dat alle posters voor de Switch 2-campagne van tevoren zijn gemaakt en iemand per ongeluk de ‘out now’-versie in plaats van de ‘coming soon’-versie naar het reclamebureau heeft verstuurd. Andere fans speculeren juist dat Metroid Prime 4: Beyond eigenlijk al uit had moeten zijn, maar intern is uitgesteld door Nintendo. Volgens deze theorie zou Nintendo UK over het hoofd hebben gezien dat de ‘out now’-poster vervangen had moeten worden. Een derde groep fans hoopt dat deze poster een hint is dat Metroid Prime 4: Beyond binnenkort een shadowdrop-release krijgt, maar dit is vooral gebaseerd op wishful thinking.
Metroid Prime 4: Beyond komt in 2025 uit voor Nintendo Switch en als Nintendo Switch 2 Edition.
Wat denk jij dat er is misgegaan met deze poster? Speculeer mee in de comments!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
20 jun 25 om 13:39
#17491
378 XP | 73 comments
Suprise drop please!
20 jun 25 om 16:20
#17497
4985 XP | 973 comments
Shadowdrop it is
20 jun 25 om 16:32
#17499
1192 XP | 107 comments
Wat opmerkelijk is, is dat er meerdere posters hangen, en dat lijkt op volgorde van release. Eerst Mario Kart World, dan Mario Party Jamboree, dan Metroid en dan Pokémon Z-A. Zou betekenen dat Metroid dus ergens in augustus/september zou moeten uitkomen. Pure speculatie uiteraard, maat wel interessant!
20 jun 25 om 22:11
#17506
4695 XP | 538 comments
Misschien duurt het niet meer zo lang. We weten gelukkig dat 'ie eraan komt, later dit jaar. Zelf ga ik 'm waarschijnlijk niet meer halen voor de originele Nintendo Switch. Doe dan maar voor de Nintendo Switch 2, als ik die eenmaal heb.
Toch weer een vooraanstaande titel in de line-up. Gaat nu belangrijker zijn op de Nintendo Switch 2, waarschijnlijk. Goed, na al die jaren ben ik sowieso razend benieuwd naar deze! Nog niet dus, maar laat maar komen als Metroid Prime 4: Beyond gereed is!
21 jun 25 om 15:18
#17509
114 XP | 21 comments
Ik gok dat ze prime 4 op 6 augustus loslaten. Hopelijk krijgt metroid ook een concert ter ere van zijn 39 jarig bestaan. Wat is de tijd gevlogen.
Moest Gunpei Yokoi nog leven zou hij erg trots geweest zijn op zijn creatie.
Ik kruis de duimen.