Fire Emblem: Fortune’s Weave kreeg tijdens de Nintendo Direct een hoop nieuwe informatie. Wat er allemaal is onthuld, lees je hier!
In Fire Emblem: Fortune’s Weave reis je door de tijd om vier helden samen te brengen. Je speelt als Eshmel, die door de oergodin Sothis is opgeroepen om samen met de godin Fortuna het lot van deze vier helden te veranderen. Jouw doel? De herrezen demonengod Balor verslaan, want dat lukt niet alleen, maar dit kan je wel proberen. Je kiest het verhaal van één van de vier helden en speelt dat door, maar je kunt op elk moment wisselen naar een ander verhaal en de verschillende verhaallijnen parallel spelen.
Naast de strategische gevechten die je van Fire Emblem kent, kun je je ook voorbereiden op de strijd door gebruik te maken van verschillende voorzieningen. Zo kun je in de Arena trainen om je vaardigheden te verbeteren, nieuwe acties te leren en sterkere wapens te gebruiken. Daarnaast kun je shoppen voor nieuwe uitrusting of klusjes uitvoeren voor verschillende tempels om een zegen van een bepaalde god te ontvangen. Ook zijn er missies beschikbaar en kun je buiten de muren van Dagsion op avontuur gaan, waar je dungeons verkent en gevechten aangaat.
De gevechten in dungeons werken net iets anders en worden Clashes genoemd. Dit zijn turn-based gevechten en zijn dus anders dan de strategische gevechten van weleer. Tijdens het verkennen van de dungeons vind je niet alleen vijanden, maar ook schatkisten met materialen waarmee je jouw wapens kunt versterken.
Classes
Net zoals in voorgaande delen zijn er verschillende classes om uit te kiezen. De classes zijn onderverdeeld in drie verschillende categorieën Beginner, Specialty en Advanced.
Beginner bevat vijf classes die ieder een bepaald focuspunt heeft. Specialty heeft weer meer dan tien verschillende classes waaronder Wing Soldiers, Armored Knights en Charioteers. Advanced zijn meester in hun vaardigheden hier zijn classes zoals Cataphracts, Guardians en Elephant Riders.
Er is nog veel meer gedeeld in de Nintendo Direct die je hieronder terug kan kijken!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
5 aug 2026
#21876
5088 XP | 960 comments
Ik wilde de game al kopen toen het vorig jaar bekend gemaakt werd, maar deze Direct heeft het naar 100% day 1 must buy gemaakt. Ongelofelijk veel zin in, en lijkt veel dingen te verbeteren ten opzichte van Three Houses. Nu de moeilijkste vraag…met wie zal ik beginnen?!
6 aug 2026
#21884
20 XP | 3 comments
Absoluut. Ik wordt meer excited totdat de nieuwe Fire Emblem uitkomt. Ik kies zeker eerst voor Leda en/of Dietrich’s pad. En ik hoop dat de verhaal net zo goed zal worden als Awakening of Three Houses.
7 aug 2026
#21897
7567 XP | 1190 comments
Same! Ik moet nog even zien hoe ik het ga doen, maar wrs ga ik het parallel allemaal starten en dan zie ik wel waar het verhaal het sterkste wordt om doorheen te spelen.
Ben voornamelijk benieuwd hoe units werken die je in meerdere routes meeneemt.