Dit heugelijke feit maakte producer Kazutoyo Maehiro bekend in een persbericht. Maehiro is al bij de franchise betrokken sinds de release van het eerste deel op de Playstation 1 in 1997.
Hij zegt verder dat het hele team heel blij is met hoe goed Ivalice Chronicles verkocht heeft. Verder zegt hij ook dat ze dit als positieve impuls zien, en dat ze graag aan de game willen werken en dat er wellicht updates komen in de toekomst. Wat deze updates precies gaan inhouden is op dit moment nog niet bekend, zodra daar nieuws over is kun je dit uiteraard hier lezen!
Final Fantasy Tactics: The Ivalice Chronicles verscheen vorig jaar op Switch en Switch 2. Op de cartridge vind je twee versies van de game: een moderne versie, en de originele versie maar dan met het script van War of the Lions. War of the Lions is de subtitel van de PSP-versie van de game die in 2007 verscheen. Onze eigen Robin was redelijk positief over de game en gaf het een nette 7,8.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!