Drag x Drive heeft geen lokale multiplayer

  • Nieuws

  • 27 jun 25 om 11:37

  • Kitty

  • 0

Op de gamepagina van Drag x Drive is te zien dat de game geen lokale multiplayer heeft. Alleen online kun je samen met anderen spelen.

Op de Amerikaanse site van Nintendo zie je dat de game lokaal alleen één speler ondersteunt. Online kun je met een tot twaalf mensen tegelijk spelen.

In Drag x Drive, die op 14 augustus verschijnt voor de Nintendo Switch 2, speel je online een 3-tegen-3 match balsportgame in rolstoel. Met de muisbesturing van de Joy-Con2 bestuur je beide wielen. Hef een hand omhoog en maak een polsbeweging om te schieten.

Drag x Drive verschijnt exclusief in de Nintendo eShop op 14 augustus.

Ga jij Drag x Drive spelen? Wat vind je van de afwezigheid van lokale multiplayer? Laat het weten in de comments!

Bron: Nintendo.com

Like dit bericht:

Over Kitty

Kitty houdt van helemaal opgaan in andere werelden. Of het nou een door verhaal gedreven avontuur is als advocaat, een open wereld waar een prinses gered moet worden, of een wereld die nog helemaal gebouwd moet worden. Verder checkt ze als eindredacteur alle teksten op N1-UP, om de wereld voor verdere taalfouten te behoeden.

Lees meer over Kitty

Recente artikelen

Ys X: Proud Nordics ondersteunt 120 fps op Nintendo Switch 2

0

Nieuws Ys X: Proud Nordics ondersteunt 120 fps op Nintendo Switch 2

11-07-2025

1

Rik

animal crossing wishing star

2

Koopa Café N1-UP-community: Apenknuls Animal Crossing-ideeën

27-06-2025

4

Redactie

Dear me, I was… aangekondigd voor Nintendo Switch 2

0

Media Dear me, I was... aangekondigd voor Nintendo Switch 2

27-06-2025

1

Robin

Reageer als eerste!