Doug Bowser, de president en COO van Nintendo of America, zal op 31 december 2025 terugtreden uit zijn posities bij Nintendo.
Bowser (60) wordt niet ontslagen, maar gaat met pensioen. Hij zal worden vervangen door Devon Pritchard, die al sinds 2006 werkt voor Nintendo of America en momenteel de rol van Executive Vice President of Revenue, Marketing and Consumer Experience vervult. Pritchard zal de eerste vrouw worden die bij Nintendo of America met de scepter zwaait. In aanvulling op haar nieuwe positie bij dochteronderneming Nintendo of America zal Pritchard ook benoemd worden tot Executive Officer bij de hoofdtak van Nintendo.
Een van mijn eerste ervaringen met videogames was het spelen van de arcadeversie van Donkey Kong. Sindsdien zijn alle aspecten van Nintendo een passie gebleven voor mij en mijn familie. Het leiden van Nintendo of America is een enorme eer geweest en ik ben trots op wat ons team heeft bereikt, zowel op het gebied van bedrijfsresultaten als op het gebied van de ervaringen die we voor consumenten hebben gecreëerd.
Nu is het tijd voor de volgende generatie leiders en Devons staat van dienst spreekt voor zich. Ze is een uitzonderlijke leidinggevende en haar promotie is een bewijs van haar sterke prestaties en strategische bijdragen aan de groei van het bedrijf. Ik heb er alle vertrouwen in dat ze het bedrijf naar nog grotere hoogten zal leiden.
– Statement van Doug Bowser (vertaald)
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
27 sep 25 om 12:45
#18505
3588 XP | 684 comments
Doooeeiii