Shinobi: Art of Vengeance is een klassieke actie-platformer in een modern jasje, vergelijkbaar met hoe dat is gegaan met bijvoorbeeld Streets of Rage 4.
Deze game met volop ninja-actie moet over ongeveer anderhalve week al verschijnen voor de Nintendo Switch. Sega heeft flink zijn best gedaan om lekker veel informatie alvast vrij te geven. Zo was er een speelbare demo, verschenen een een flinke stapel trailers en waren er beelden vanuit de studio vanwaar allerlei details werden vrijgegeven. Nu is het zo dat de eerste uitbreiding al aangekondigd is met de Sega Villains Stage-dlc. Alleen de eerste eindbaas die je tegen zal komen is bekend: Dr Eggman uit de Sonic-games, wellicht beter bekend als Robotnik. Als je de Digital Deluxe-versie van de game alvast besteld in de eShop krijg je deze dlc er zomaar bij, maar het is nog niet bekend wat deze uitbreiding gaat kosten als je de reguliere versie van de game later besluit te kopen.
Who’s that lurking in the shadows? Prepare to unleash the power of the Shinobi and face off against legendary bosses in SHINOBI: Art of Vengeance’s SEGA Villains Stage!
First up, Joe Musashi confronts the evil genius from the Sonic the Hedgehog series, Dr. Eggman
Pre-order the… pic.twitter.com/Tlh5yay0mW
— SEGA (@SEGA) August 18, 2025
Ga jij lekker vijanden in de pan hakken met je zwaard op de Switch? Of grijp je liever terug naar de klassiekers op bijvoorbeeld Megadrive? Laat het weten in een reactie!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!