In een gesprek met Comicbook verzekerde regisseur Naoki Hamaguchi fans ervan dat de ontwikkeling van Final Fantasy VII Remake deel 3 soepel verloopt.
Hamaguchi meldde dat de voorbereidingen voor een officiële aankondiging “gestaag vorderen” (vertaald):
Ik kan op dit moment geen concrete details geven. Wat ik wel kan zeggen, is dat de ontwikkeling zelf volgens planning verloopt. We zijn ervan overtuigd dat dit een titel wordt die we met vertrouwen kunnen uitbrengen als afsluiting van de trilogie. We weten dat veel fans vol spanning uitkijken naar deze titel, en de voorbereidingen voor de aankondiging vorderen gestaag. Nog even geduld, alstublieft.
Het derde deel van Final Fantasy VII verschijnt naar verwachting ergens in 2027, in het jaar dat de originele titel zijn dertigste verjaardag viert. Wat betreft de Switch 2-versie van deel 3, heeft Hamaguchi eerder tijdens een gesprek met Nintendo vermeld dat hieraan “naast de andere platforms” wordt gewerkt. De hele trilogie vertelt het verhaal van Cloud opnieuw in drie delen en brengt de game qua graphics en spelervaring naar moderne standaarden.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!