Een paar dagen geleden kondigde Sega een officiële Discord server aan voor de bekende blauwe egel: Sonic the Hedgehog.
De Sonic the Hedgehog server trok veel mensen aan, waardoor er 30.000 mensen tegelijk binnen gelaten werden. Hierdoor gaan er veel verhalen rond op social media van wat er in die server gebeurd is.
Nu heeft Aaron Webber meer informatie gedeeld over wat er zich in de server afspeelde. Hij werkte van 2020 tot en met 2022 voor Sega Japan als Director of Strategy and community relations. In juli kondigde hij via social media aan dat hij weer voor Sega Japan gaat werken. Aaron Webber deelt het volgende via social media platform x(twitter)(vertaald):
Hallo! Na jaren weggeweest te zijn, wil ik vandaag terugkeren om te praten over de nieuwe Sonic Discord. Je hebt misschien een artikel gelezen die aangeeft dat alles chaotisch verloopt. Echter, iedereen die de meeste recente 10 uur in de server heeft meegemaakt, kan je vertellen dat het heel anders is.
Het begin verliep heel er wild en dit is normaal als er 30.000 personen tegelijkertijd de server inkomen en allemaal met enthousiasme willen praten. De moderators hebben heldhaftig werk verricht om de server schoon te houden in die periode en nu nog steeds. Dikke pluim voor hun.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
10 uur geleden
#22388
9127 XP | 1699 comments
Something something chaos control