Ontwikkelaar IO Interactieve heeft weer een nieuwe trailer gedeeld voor het aankomende 007 First Light.
In First Light vertelt de Deense studio achter de Hitman-games een origineel Bond-verhaal uit de vroege jaren van James Bond: zijn rekrutering bij de Britse geheime dienst en hoe hij uiteindelijk opklom tot de beruchte agent 007. De subtitel van de game is dan ook ‘earn the number’ (verdien de het [007] nummer). De trailer begint met het hoofd van MI6, die ‘marinier Bond’ omschrijft als een roekeloze stoorzender die andere rekruten meesleept in zijn ongehoorzaamheid. Zij denkt echter dat zijn passie en intuïtie van pas zullen komen in het veld als spion. Vervolgens worden er beelden getoond Bonds eerste missie die bestaat uit de jacht op de overgelopen agent 009. De trailer sluit af met de klassieke James Bond-muziek en glimpen van een flirtende ‘Bond girl’ en het gadgets laboratorium van Q.
Let op: 007 First Light heeft een marketing deal met Sony PlayStation, dus onderstaande trailer toont alleen de PlayStation 5-versie. De game komt echter ook uit op andere platforms, zoals de Nintendo Switch 2:
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
14 feb 26 om 21:52
#19942
6522 XP | 1020 comments
Aan de ene kant denk ik, toffe game. Aan de andere kant weet ik het nog niet
14 feb 26 om 22:39
#19944
24 XP | 3 comments
De release datum van deze toffe game is helaas 27 mei als ik het goed heb
15 feb 26 om 00:06
#19945
6754 XP | 861 comments
Je hebt helemaal gelijk! 27 maart was de voormalige releasedatum, maar hij is inderdaad twee maandjes langer uitgesteld.
Dank je voor de oplettendheid!
15 feb 26 om 10:08
#19946
4384 XP | 821 comments
Vroeger heel erg genoten van de Bond games op de N64 en GameCube. Even kijken of deze game net zo leuk gaat worden!