[Terugkijken] Kijk hier de Pokémon Presents

  • Media

  • 27 feb 26 om 00:01

  • Rik

  • 9

Vandaag (27 februari) zendt The Pokémon Company om 15:00 uur weer een Pokémon Presents uit. N1-UP heeft de livestream voor je klaar gezet!

De Pokémon Presents zal voor veel mensen worden uitgezonden onder school- of werktijd. Wil jij de presentatie straks zonder spoilers terugkijken? Maak dan een bladwijzer aan voor deze pagina en vermijd tot die tijd onze frontpage!

De Pokémon Presents is de Pokémon-tegenhanger van de Nintendo Direct en wordt jaarlijks uitgezonden ter gelegenheid van International Pokémon Day. De Pokémon Day wordt gevierd op de dag dat de eerste Pokémon-spellen (Pokémon Red & Pokémon Green) uitkwamen in Japan. Dit jaar viert de Pokémon-serie een speciale verjaardag: Pikachu en zijn vrienden zijn namelijk al 30 jaar onder ons! De verwachting is dan ook dat The Pokémon Company flink zal uitpakken tijdens deze jubileumuitzending. Veel fans hopen dan ook dat we vandaag de eerste officiële informatie te horen krijgen over de tiende generatie Pokémon-spellen. Stiekem weten we al best veel over deze “Pokémon Wind & Wave”, aangezien er vertrouwelijke informatie online kwam na een grote hack bij ontwikkelaar GameFreak. Het zou niet de eerste keer zijn dat er een nieuwe generatie Pokémon wordt aangekondigd tijdens een Pokémon Presents: zo werden in 2022 Pokémon Scarlet & Violet onthuld.

Naast het stilstaan bij de dertigste verjaardag van de serie en de verwachtingen over generatie 10 zullen er waarschijnlijk ook nog aankondigingen gedaan worden over andere bestaande en toekomstige Pokémon-spellen. Hierbij kan je denken aan Pokémon Pokopia, Pokémon GO, Pokémon Unite (niet meer speelbaar in Nederland & België) of Pokémon Champions. Wat er precies zal worden aangekondigd tijdens de Pokémon Presents, weten we over enkele uren!

De belangrijkste aankondigingen lees je achteraf natuurlijk ook terug op de frontpage van N1-UP!

Wat hoop jij te zien tijdens de Pokémon Presents? Laat het ons weten in de comments!

Like dit bericht:

Over Rik

Rik is het typische gevolg van Satoru Iwata's Blue Ocean strategy: sinds Pokémon Diamond op de DS is hij verslingerd aan (Nintendo) games. Bij voorkeur speelt Rik games met grote werelden waar hij uren in kan verdwalen. Ook is Rik onze specialist op het gebied van Super Nintendo World en Nintendo's andere avonturen in de pretparkwereld.

Lees meer over Rik

Recente artikelen

Hitmonlee als Nurse Joy van het Pokémon Center

1

Special Wat speel je dit weekend? [14 maart] 

14-03-2026

1

Erik

First 4 Figures onthult Zelda: Tears of the Kingdom Link PVC figure

0

Nieuws First 4 Figures onthult Zelda: Tears of the Kingdom Link PVC figure

27-02-2026

1

Martijn

Pokémon en partners laten wat 30th anniversary merch zien

0

Nieuws Pokémon en partners laten wat 30th anniversary merch zien

26-02-2026

1

Evelyne

Discussieer met ons mee! 9

rob1N

27 feb 26 om 01:04

#20171‍

9012 XP | 1746 comments

Het zal mij benieuwen met wat voor kak ze nu weer op de proppen komen. Ik houd mijn verwachtingen bewust heel laag. Ik hoop stiekem wel op een Gen 10 reveal met Wind & Waves + nieuwe generatie. Hopelijk net zo gelikt als dat 'gelekte' plaatje met die Eevee en een Snorlax.

ageQned

27 feb 26 om 05:51

#20172‍

1807 XP | 328 comments

Ik heb geen verwachtingen lees het later wel terug als er wat tussen zit wat mij aanspreekt.

Yosher

27 feb 26 om 06:28

#20173‍

8246 XP | 1533 comments

Ik heb ook nul komma nul verwachtingen, zelfs al is het de 30e verjaardag. Heb vandaag ook weinig tijd, dus zal het tussendoor ook even terug moeten lezen. 

Ik hoop stiekem wel op wat leuke verrassingen. Een nieuwe Pokémon Snap bijvoorbeeld. De Switch versie vond ik ook erg mooi gedaan. 

4fcksSake

27 feb 26 om 07:16

#20174‍

176 XP | 34 comments

Ik moet zeggen dat mijn verwachtingen enorm laag zijn door alles in voorgaande jaren. maar ik heb hoop,

 

- gen10 is ondenkbaar

- remake/3e deel gen5

- collectie de originele eerste 3 gens

- gc colosseum en XD 

- een kleine inkijk op pokemon mmo rpg?

 

vast en zeker te hoog, maar hoop hebben kan altijd toch

 

Fl@ppy

27 feb 26 om 07:30

#20175‍

6195 XP | 1206 comments

Ik kan niet geloven dat na al die jaren zonder ze te spelen ook ik nog steeds hoop heb.

4fcksSake

27 feb 26 om 14:04

#20186‍

176 XP | 34 comments

Ik ben wel echt fan van pokemon. Nu ook de kinderen, zelf niet echt echt gespeeld. Maar dan hoop ik toch wel wen beetje of klassieke spellen hoor! Pokemon is voor mij de magie wel beetje bij beetje verloren. Echter heeft het nieuwe publiek het wel naar zijn zin. 

Waliwal

27 feb 26 om 10:04

#20177‍

508 XP | 96 comments

Ik verwacht iig 2 nieuwe rare apps met teveel microtransactions. Ik zet in op 

- Squirtle and Eevee: Swimming Lessons waarbij je gecoached wordt op je zwemvaardigheid.

- Psyducks Bookshop: Een game waarin je een boekenwinkel moet managen. Maar de bezoekers zijn Pokémon

Maar even eerlijk heb ik 0 verwachtingen. Wind & Waves zou mooi zijn al denk ik dat het weer een gerushte bende is en er nog steeds geconformeerd moet blijven aan de beperkte Switch hardware. Denk dat het nog te vroeg is om er een Switch 2 exclusive van te maken.

Oh en verder extra remakes. Met een Mystery Dungeon DS (Dat was Sky?) remake in de stijl van de remake van Explorers Red zou ik stiekem best blij zijn.

Grote kans dat er ook al wel een DLC voor Pokopia wordt gepresenteerd met content die in de base game had moeten horen.

Selan

27 feb 26 om 10:59

#20182‍

4384 XP | 821 comments

Zal wel heeeeeel weinig uitkomen wat mij echt interesseert en we zullen wel een klein stukje zien van Gen X, maar heb er wel zin in!

4fcksSake

27 feb 26 om 14:06

#20187‍

176 XP | 34 comments

Ik hoop hier idd ook het 1 en ander van te zien. Even een trailer van 60 seconde met wat gameplay. Iets waar weer wat positiviteit uit komt!