Creator's Voice-video SPLIT FICTION benadrukt het delen van de ervaring

  • Media

  • 15 apr 25 om 15:23

  • Kitty

  • 2

Nintendo heeft een Creator’s Voice-video gedeeld, waarin Creative Director Josef Fares en COO Oskar Wolontis meer delen over het SPLIT FICTION.

Fares en Wolontis bespreken het coöp-avontuur van Hazelight Studios en EA, SPLIT FICTION. In dit actieavontuur komen twee fantasy- en sciencefictionschrijvers vast te zitten in hun verhalen. De hoofdpersonages bezoeken een tech-bedrijf dat je verhalen tot leven kan brengen. Vervolgens komen ze per ongeluk terecht in hun eigen verhalen. De extra twist is dat ze in elkaars verhalen terechtkomen. De science fiction-schrijfster komt dus in een fanstasy-wereld terecht, en vice versa.

De schrijvers vertellen onder andere waarom ze kiezen voor een spel wat je niet in je eentje kunt spelen (vertaald):

Het komt neer op de gedeelde ervaring. Je wilt meestal met iemand naar de film, je wilt met iemand naar een concert. Dat geldt ook voor het spelen van een game. De ervaring die je in het spel hebt, zou niet hetzelfde zijn als zij er niet bij waren. Want je hebt interactie met elkaar.

De Switch 2-functionaliteiten passen goed bij de visie van de ontwikkelaars. De GameChat- en GameShare-functie spelen een belangrijke rol in het samen gamen: je kunt makkelijk online je scherm delen en met elkaar praten. Je kunt thuis op de bank samen spelen, maar ook online. Het spel staat (nog) niet op de lijst van spellen die je via GameShare kunt delen, als maar één van de twee spelers het spel bezit.

Wat vind jij van het co-op only-concept van SPLIT FICTION? Laat het weten in de comments! 

Bron: Nintendo of America YouTube

Like dit bericht:

Over Kitty

Kitty houdt van helemaal opgaan in andere werelden. Of het nou een door verhaal gedreven avontuur is als advocaat, een open wereld waar een prinses gered moet worden, of een wereld die nog helemaal gebouwd moet worden. Verder checkt ze als eindredacteur alle teksten op N1-UP, om de wereld voor verdere taalfouten te behoeden.

Lees meer over Kitty

Recente artikelen

Donkey Kong Bananza-video teast mogelijke terugkeer Animal Buddy

0

Media Donkey Kong Bananza-video teast mogelijke terugkeer Animal Buddy

30-04-2025

0

Jeroen

Capcom Fighting Collection 2 – 3D Klassiekers Welkom

0

Hands-on Capcom Fighting Collection 2 - 3D Klassiekers Welkom

15-04-2025

2

Daan

Repareren van wapens mogelijk dankzij ZELDA NOTES

5

Nieuws Repareren van wapens mogelijk dankzij ZELDA NOTES

15-04-2025

2

Kitty

Discussieer met ons mee! 2

Robin

15 apr 25 om 20:28

#16590‍

4607 XP | 696 comments

Deze staat wel op mijn lijstje om mogelijk op launch te halen. Lijkt me leuk om dan samen met m'n vriendin te spelen

N2up

17 apr 25 om 16:46

#16620‍

2354 XP | 461 comments

Als t via Gameshare werkt ga ik em wel halen denk ik Wellicht dat t niet via gameshare gaat, maar net als It Takes Two dat speler 2 een gratis eShop download meot doen voordat die t online samen kan spelen. Dat is ook goed. Lijkt me iets meer gedoe, maar eindstand is t zelfde