Tijd voor het weekend! Net als afgelopen week, zijn wij weer heel benieuwd naar wat je dit weekend allemaal speelt.
Maar eerst:
Dit gebeurde er afgelopen week
Nog eventjes wachten, en dan is Tomodachi Life: Waar dromen uitkomen in ons midden. Tijdens de Nintendo Direct, helemaal ter ere van dit :spelleke, liet Nintendo weten dat dit knotsgekke spelletje op 16 april in de (virtuele) winkelketen verschijnt. Daarnaast toonde het nog veel meer functies van deze knotsgekke levenssimulator, waaronder de mogelijkheid om het eiland helemaal naar eigen smaak aan te kleden. Goed om te weten: op dit moment gaat het enkel om een versie voor de originele Switch!
Verder was het internet in de ban omtrent Dispatch. Mocht je het gemist hebben: er zit op bepaalde plekken censuur in deze (18+) game. Dit zat ook al in de pc-versie, maar is verplicht op de Switch en Switch 2. Iets dat niet van tevoren aangekondigd is door de ontwikkelaar. Veel gamers kwamen dus van een koude en gecensureerde kermis thuis. Wanneer leren ontwikkelaars nou eens transparant te zijn? Nu was het gebekvecht tussen Nintendo en de developer dat het nieuws domineerde, in plaats van het feit dat dit best wel een hele goede superheldengame is.
Voor de rest van het nieuws weet je waar je moet zijn. Fijn weekend allen!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
31 jan 2026
#19666
212 XP | 41 comments
Ik kan even niks spelen. clair obscur uitgespeeld en pogingen gedaan om wat te spelen. hogwards, metaphor, pokemon. Niks sluit aan
31 jan 2026
#19669
4810 XP | 905 comments
Cyberpunk van de week uitgespeeld, dus dit weekend gaat in het teken staan van Final Fantasy VII Remake. En met wat Dispatch en Sparking Zero als afwisseling
31 jan 2026
#19670
2511 XP | 463 comments
GRID Legends en Dispatch
31 jan 2026
#19671
1185 XP | 233 comments
Ik ga dit weekend verder met de Paper Mario clone Escape from ever after.
31 jan 2026
#19672
3795 XP | 724 comments
Dragon Quest XIs. Fantastische game!
31 jan 2026
#19674
6562 XP | 1278 comments
Wij hebben een screenvrij weekrnd ingelast. Hoofdzakelijk voor de dochters die erg afhankelijk werden maar ook een beetje voor mij haha. Ik wilde eigenlijk Galaxy 2 afronden dit weekend, maar ben inmiddels al 100 pagina's in : To sleep in a sea of stars. Van de schrijver van Eragon. Heel anders dan Eragon, maar tot nu toe zit ik er wel in. En nu snel mijn telefoon weg leggen voor de rest het ziet.