Tijd voor het weekend! Het is bijna Halloween, dus wij weer heel benieuwd naar wat je dit griezelweekend allemaal speelt!
Maar eerst:
Dit gebeurde er afgelopen week
Ik had altijd al het idee dat sommige Japanners bijzondere werkroutines hadden, maar meneer Sakurai spant toch wel de kroon. De beste man onthulde dat hij, toen hij nog video’s publiceerde voor zijn kanaal, liefst werkt van 08:00 ‘s ochtends tot 23:00 uur ‘s avonds – met enkel een break om te dineren. Dit verklaart een hoop waardoor hij na elke Smash Bros.-game claimt dat dit zijn laatste is. Dat gezegd hebbende: absoluut respect voor de gedrevenheid. Ik snap waarom hij het zo ver geschopt heeft. Ben benieuwd wat zijn nieuwe game gaat zijn.
Over nieuwe games gesproken: Ubisoft onthulde afgelopen week, temidden van een dramatische periode voor het bedrijf, dat ze bezig zijn met een nieuwe Rayman-game bezig zijn. Ze bevestigden hiermee op dezelfde dag nog geruchten die eerder nog de kop op staken. Verwacht overigens niet binnenkort al een aankondiging: het project is nog in de verkenningsfase. Maar erg leuk dat de arm- en beenloze held waarschijnlijk weer terugkeert!
Fijn griezelweekend allemaal. Jullie doen toch wel mee aan Splatoween in Splatoon 3?
Opvallende releases:
- Shin-can: Shiro and the Coal Town (N1-UP-cijfer: 8)
- Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven
- The Smurfs: Dreams
- Ys X: Nordics
- Date Everything
- Voidwrought
- Telebbit
- Potionomics: Masterwork Edition (N1-UP-cijfer: 8,5)
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
26 okt 24 om 15:08
#14703
2522 XP | 479 comments
Eindelijk ook begonnen aan Luigi Mansion 3
27 okt 24 om 23:00
#14707
437 XP | 63 comments
En wat vind je ervan?
28 okt 24 om 09:59
#14708
2522 XP | 479 comments
Hele leuke game, wel wat traag qua framerate, maar buiten dat speelt het heerlijk weg. Ik ben nog niet ver, hoop dus eigenlijk op niet nog meer controls… voor nu heb ik namelijk genoeg moves om te onthouden haha. Prima game dus!