De relatie tussen Resident Evil en Nintendo is er een met een rijke geschiedenis. Toch waren de moderne Resident Evil’s tot nu toe nooit native beschikbaar op een Nintendo-platform. Met Resident Evil 7 Gold Edition luidt Capcom een nieuw horrortijdperk in op Nintendo consoles. Weet deze negen jaar oude klassieker nog altijd overeind te blijven?
Met Resident Evil 7 uit 2019 keerde Capcom na een aantal actie-uitstapjes weer terug naar pure horror. Je speelt als Ethan Winters, een gewone man die op zoek gaat naar zijn vermiste vrouw en belandt in een vervallen landhuis diep in de moerassen van Louisiana. De Baker-familie die daar woont, is allesbehalve gastvrij en hun huis zit vol met nare verrassingen. Gore mutanten, schimmige kelders en duistere gangenstelsels: je mag het allemaal vanuit first-person perspectief beleven.
Sterke sfeer met een vleugje Zelda
De game weet die beklemmende sfeer van begin tot eind vast te houden. Deuren piepen en kraken, elk donker hoekje verbergt iets gruwelijks en de vijanden zijn memorabele tegenstanders. Je weet nooit wanneer een van de onsterfelijke Baker-familieleden opeens door een muur komt beuken met een hakbijl. Maar Resident Evil 7 is zoals gezegd geen actiegame. Kogels zijn schaars, je bent kwetsbaar en de game weet dat uitstekend uit te buiten. Juist de momenten waarop je stilletjes door het huis beweegt met een bijna lege revolver en alleen je eigen voetstappen hoort, zijn het spannendst.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
23 feb 26 om 16:21
#20117
1807 XP | 328 comments
Jammer dat handheld mode inleverd, maar ga deze game vooral toch docked spelen en ben blij dat we de mogelijkheid hebben de game op een Nintendo platform te spelen.
Overigens ook blij dat ze de game 60fps hebben gekregen.
23 feb 26 om 16:24
#20118
3716 XP | 595 comments
Als je de game vooral docked gaat spelen en geen problemen hebt met de prijs, dan mag je zo een punt bij het cijfer optellen.
23 feb 26 om 16:27
#20119
1807 XP | 328 comments
Ik heb de triple pack gekocht dus dan kost requiem 60, RE Village en RE 7 per stuk 20. Dus alle 3 de games voor 100.
20 euro vind ik best een redelijke prijs. Los kost de game 40 dat is wel best pittig inderdaad.
23 feb 26 om 16:31
#20122
3716 XP | 595 comments
Ja twintig is een nette prijs idd.
23 feb 26 om 16:27
#20120
895 XP | 175 comments
Als je weer ergens anders leest zeggen ze weer wat anders over handheld.
23 feb 26 om 16:30
#20121
3716 XP | 595 comments
Tja, blijft deels persoonlijk denk ik. Als je geen OLED televisie hebt staan zal het verschil tussen handheld en docked denk ik al kleiner voelen. Ik mis normaliter de Nintendo Switch OLED niet, maar bij dit soort duistere games is geen OLED-scherm wel echt een gemis als je dat gewend bent.
23 feb 26 om 16:45
#20123
1807 XP | 328 comments
Ja er zijn een paar reviews die anders praten inderdaad, maar ook genoeg die zowel 7 als Village docked erg goed vinden, maar in handheld niet. Overigens schijnt Village in handheld ook performance problemen te hebben.
Maar beide docked erg goede games voor zover ik een aantal reviews gelezen heb.
23 feb 26 om 21:16
#20126
4384 XP | 821 comments
Goede review, heb er zin in! Heb de Generation Pack gekocht, en lees ook goede verhalen over Village. Wordt een mooi weekend dus om hiermee aan de slag te gaan