Handy Hockey - Gewoon saai

  • Review

  • 1 aug 25 om 14:12

  • Daan

  • 0

Er zijn nog niet veel exclusieve downloadbare titels op de Nintendo Switch 2. De meeste indies hebben voldoende aan de rekenkracht van de originele Nintendo Switch, grote bedrijven zijn nog druk aan de slag en voor spelers zijn de grotere games een beetje belangrijker. Een gat in de markt dus. Zo denk ik dat ITL op de beslissing is gekomen om dit spel uit te geven. Air Hockey op de Nintendo Switch 2, je moet het maar durven!

Voor €6,00 hoef je misschien niet te veel te verwachten, maar waarom bestaat Handy Hockey? Nou, omdat je de Joy-Con 2 muisbesturing kunt gebruiken! Dat is wel de voornaamste reden. De gameplay zal je vast begrijpen, want het is Air Hockey. Je beweegt je mallet over het speeloppervlak om de puck te raken. Uiteindelijk is het de bedoeling om deze puck in het doel van de tegenstander te schieten. Je speelt een aantal sets, scoort punten en uiteindelijk komt er een winnaar uit de bus. Makkelijk zat, toch?

Tja, dat is dus al de opsomming van Handy Hockey. Er is één modus en die heet ‘’Game’’. Het spel biedt tot vier man lokaal de mogelijkheid ompotjes in zowel single als double te spelen. Ook kun je puur CPU’s een potje zien spelen, maar wat is het punt daarvan? Je selecteert vervolgens de regels in de menu’s die daarop volgen. Een markant detail: je moet met de stick of muisbesturing elke optie aanraken zonder dat je er makkelijk naar toe kunt springen. De wonderen zijn de wereld nog niet uit.

Hoe is de gameplay? Nouja, wel prima. Tenminste als je met de muisbesturing speelt. Je kunt daarnaast met de stick spelen, maar aanbevelen doe ik dat niet. Het speelt werkelijk waar afgrijselijk. Daarnaast is het ook niet mogelijk om het touchscreen te gebruiken. (Echt? Voor een Air Hockey spel?) Je kunt kiezen uit drie verschillende perspectieven, zodat je het Air Hockey kan aanpassen voor thuis als onderweg. Dan moet je niet vergeten de straps mee te nemen, hoor!

Het uiterlijk van Handy Hockey? Saai. Alles ziet er droog uit en niet als iets wat ik per se zou bestempelen als een Nintendo Switch 2-titel. Daar komt bij dat er geen muziek is tijdens het spelen. Er zijn deuntjes in het hoofdmenu en als er een herhaling wordt afgespeeld, maar daar blijft het bij. Ohja, er is nog een grote feature waar ze mee pronken: 120 frames per seconde. En yup, het draait 120 frames per seconde. Daarmee is alles ook wel gezegd vind ik zo.

Conclusie
Ik snap het niet. Waarom bestaat Handy Hockey? Yup, het ondersteunt de muisbesturing en 120 frames per seconde, maar daarmee is ook alles gezegd. Het spel kan alleen lokaal gespeeld worden en bevat simpelweg maar één speelstand. Speelt het goed? Ja, maar het ziet er wel saai uit en de menu’s zijn geen pretje. Nee, ik zou het geld bewaren tot een leuke aanbieding en eerder iets van je wishlist proberen te scoren.

4

N1-score

  • + 120 frames per seconde
  • + Okay muisbesturing
  • + Je speelt air hockey
  • - Buitengewoon saai
  • - Rot menu’s
  • - Niet veel te bieden

Like dit bericht:

Recente artikelen

HORI kondigt nieuwe Modular Arcade Stick aan voor Switch 2

0

Nieuws HORI kondigt nieuwe Modular Arcade Stick aan voor Switch 2

16-09-2026

0

Thijmen

Nintendo Switch 2-console met rode achtergrond

2

Nieuws Nintendo Switch 2 meer dan 6 miljoen keer verkocht wereldwijd

01-08-2025

2

Erik

Benelux Speedrun Gathering gaat week lang livestreamen voor het goede doel

0

Nieuws Benelux Speedrun Gathering gaat week lang livestreamen voor het goede doel

01-08-2025

1

Dennis

Reageer als eerste!

Secret Link