Dreon is op bezoek geweest bij The Pokémon Company International, voor een exclusieve previewsessie van Pokémon Scarlet en Pokémon Violet.
In Londen heeft hij ongeveer anderhalf uur van de game mogen spelen, en mocht al een flink deel van Paldea zien. In onderstaande video vind je onze eerste indrukken. Spoiler: hij is enthousiast!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
21 okt 2022
#7202
1069 XP | 100 comments
Bellibolt is wel heel erg schattig!
21 okt 2022
#7205
7050 XP | 1340 comments
Klinkt netjes. Iedere developer maakt zijn unieke eigen open wereld, Rockstar doet het anders dan Ubisoft, dus ik ben benieuwd hoe Game Freak dit aanpakt. En hoewel ik daar wel nieuwsgierig in ben, en vind dat het er mooie uitziet dan Sword en Shield, ga ik deze toch niet kopen. Meer omdat ik van de pokemon spellen ben uitgekeken. Ik had erg veel plezier aan Heart Gold op de DS, samen met Diamond, maar toch werkt de aantrekkingskracht voor mij heel wat minder.
Ik zou trouwens wel een lekkere ham van een Spoink willen proeven!
21 okt 2022
#7208
3584 XP | 305 comments
Apuchan, ik kan deze wereld toch niet zonder jou verkennen!
21 okt 2022
#7206
7862 XP | 1236 comments
Toffe preview! Ik kijk uit naar de games
. Ik denk toch dat het Pokémon Violet wordt voor mij.
21 okt 2022
#7209
3584 XP | 305 comments
Violet lijkt mij ook de tofste van de twee, waarom rent Koraidon terwijl hij wielen heeft?
Maar ik laat mijn vriendin kiezen, heb de duopack besteld.
21 okt 2022
#7207
5369 XP | 1015 comments
Gave preview, heel tof!
22 okt 2022
#7212
9635 XP | 1865 comments
Aantal dingen die me adhv dit filmpje opvallen:
Items liggen niet meer echt verstopt omdat ze nu gemarkeerd zijn met een gloeiende lichtstraal. Ergens makkelijker om ze te vinden, aan de andere kant jammer als het te makkelijk gemaakt wordt.
- Animaties zijn weer gekopieerd vanuit Sword en Shield, zowel van de Pokemon als de mensen (duidelijk te zien aan dat plaatsnemen op zo'n battle veldje)
+ de vormgeving lijkt wel iets meer opgepoetst t.o.v. Sword / Shield en heeft meer weg van Legends Arceus
- Miraidon / Koraidon animaties tijdens dat berijden zien er heel erg houterig uit. Dat van vliegen naar klimmen enzo ziet er echt uit alsof ze van de ene naar de andere vorm schieten in 1 frame. Daar had best een beetje meer animatie mogen zitten tussen het schakelen van die forms. Ook die jump animatie ziet eruit alsof het 3 frames heeft.
+ de multiplayer lijkt soepel te lopen (dat hoorde ik je achteraf ook zeggen) Ik weet niet of de multiplayer ook daadwerkelijk essentieel is voor de game... Lijkt wel geinig om te doen maar het zou prettig zijn als je ook het friend-systeem van de Switch zelf kon gebruiken om mensen die de game spelen, uit te nodigen.
- dat picknicken / broodjes maken etc. lijkt op tijdverspilling, net als dat kamp opzetten/curry maken in Sword & Shield.
- textures zijn helaas (wéér) niet scherp; als een Pokéball wordt gegooid, zoomt de camera in op die ball maar die vloertextuur is letterlijk pixels tellen. Daarnaast heeft schaduw het ook af laten weten bij Pokéballs?
- Het is overduidelijk wel weer een gerushte game. Hopelijk is de gameplay verder gewoon tof. Dan kan het nog best de aanschaf waard zijn. Wat ik in elk geval ook hoog op mn wenslijst heb staan, is de draw distance van wilde pokemon, niet dat er ineens 2 meter voor je neus een Steelix verschijnt.
22 okt 2022
#7218
3584 XP | 305 comments
De draw distance is twijfelachtig. Zoals ik in mijn video ook al zeg, heb ik er met het rijden op Koraidon wel een beetje last van gehad. Met lopen viel het mee!
22 okt 2022
#7215
1576 XP | 287 comments
Ik heb er zin in! Samen met Sonic Frontiers mijn toppers voor November.
... Hoewel ik wél hoop dat ze de frame rate een beetje aanpassen met een day 1 patch. Hoeft geen 60 FPS te zijn, zolang hij maar soepel loopt..
23 okt 2022
#7219
2473 XP | 395 comments
Ik heb zo een zin om samen met mijn vriend te spelen! Quaxly in violet ftw!
23 okt 2022
#7221
3821 XP | 729 comments
Eurogamer:
23 okt 2022
#7222
3584 XP | 305 comments
Ik dacht dat de beelden voor zich spraken. Het leek me dus zonde om daar tijd aan te besteden. De volgende keer zal ik het beter uitlichten.
Voor mijn gevoel was het namelijk niet echt anders dan bij Legends: Arceus.
23 okt 2022
#7223
3821 XP | 729 comments
Ik snap je commentaar niet echt. Betekent dit dat je de game alleen oordeelt als game X in serie en dus alleen vergeleken wordt met voorgangers, of als een op zichzelf staande game? Ik mag hopen het laatste. Nieuwkomers willen graag weten waar de game als gameplay, maar ook als techniek anno nu.
23 okt 2022
#7224
3584 XP | 305 comments
Tuurlijk beoordeel ik de game als een op zichzelf staande game.
Ik dacht echter dat de beelden voor zich spraken, vandaar dat ik niet spreek over het grafische gedeelte in mijn video behalve de pop-up van Pokémon.
23 okt 2022
#7228
9117 XP | 1697 comments
Persoonlijk vind ik aan de ene kant nog altijd dat ze zich moeten schamen om Pokémon in zo'n staat uit te brengen, maar aan de andere kant kan ik het ze ook niet kwalijk nemen omdat het Pokémon is en zodoende toch wel als een tiet verkoopt.
Mij zijn ze toch al verloren sinds Sword en Shield nadat de serie al flink teleur begon te stellen sinds X en Y, en ook deze komen er bij mij niet in. Als ik Pokémon wil spelen, trek ik wel één van de eerste vijf generaties uit de kast. Daar heb ik tenminste nog veel plezier aan.
Mijn hoop op weer een echt goede Pokémon game is al jaren weg eerlijk gezegd. Wat main games betreft tenminste, er zijn gelukkig nog de spin-offs. New Pokémon Snap bijvoorbeeld was wel echt vermakelijk!
23 okt 2022
#7230
3821 XP | 729 comments
Dat online kanalen er over blijven zwijgen helpt natuurlijk ook niet.