Obsidian staat open voor een Nintendo Switch-versie van hun rollenspel Penitiment. Dit meldt design director Josh Sawyer in een interview.
Tegen Touch Arcade zegt hij dat hij Pentiment het liefste op zoveel mogelijk platformen ziet.
Josh Sawyer: “Ik denk dat het mogelijk is. Ik denk dat veel mensen dankzij het Steam Deck direct vragen of het op de Switch kan. Ik denk dat er technologisch niets is om het ervan te weerhouden. Ik zie het spel graag op zoveel mogelijk platformen, maar de tijd zal het ons leren.”
Pentiment is een avonturen- annex rollenspel dat zich afspeelt in een Middeleeuwse wereld, compleet met een grafische stijl typerend uit die tijd. Jij kruipt in de huid van Andreas Maler, een kunstenaar die verwikkeld raakt in duistere zaakjes. Het spel is 18+: het bevat veel geweld, bloed en referenties naar andere obscene activiteiten.
In 2019 bracht Obsidian Pillars of Eternity naar de Nintendo Switch. Toen vielen ze al onder de vlag van Xbox (Microsoft).
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
24 okt 2023
#11892
3816 XP | 728 comments
Helden. Zo hoort het; zoveel mogelijk spelers en niet alleen voor je eigen merk gaan <3