Vorige maand is er in een verslag bekendgemaakt dat Ubisoft’s open wereld avontuur: Immortals Fenyx Rising geschrapt is.
Volgens twee bronnen die bekend zijn met ontwikkeling zou het tweede deel van Immortals: Immortals Fenyx Rising, plaatsvinden in een gefictionaliseerde versie van de Polynesische eilandgroep. Hier zouden spelers dan van eiland naar eiland reizen om hun avontuur voort te zetten. De codename oxygen die de titel in het begin verkreeg verwees ook naar het maken van een Polynesische actie-avontuur spel. Het werd geïnspireerd op de game of the year Elden Ring en de Gamecube klassieker The Legend of Zelda: The wind Waker.
De focus zou gelegd worden op het verhaal waar de keuze die spelers maken een belangrijke rol spelen in plaats van de puzzelelementen. Daarnaast zou de verteller van het verhaal helemaal uit het spel zijn gehaald. De graphics zouden nog realistischer zijn dan deel één. De game zou zo anders geweest zijn dat er zelfs discussies waren om de game geen vervolgspel meer te laten zijn, maar een volledig nieuw spel.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
22 aug 2023
#11158
337 XP | 55 comments
Ik vind dit oprecht jammer.
Toen ik mijn PS5 kocht, kon ik Immortals daar zeer voordelig bij kopen. En ik was positief verrast. Een deel 2 had ik ook zeker gespeeld.
Assasin's Creed heb ik nou wel gezien.
23 aug 2023
#11170
6558 XP | 790 comments
Op het moment dat geruchten op een vervolg op Immortals Fenyx Rising de wereld in werden geholpen waarin werdt vermeld dat het zou richten op de polynesische mythologie keek ik er eigenlijk wel naar uit dus ik ben wel licht teleurgesteld dat dit veelbelovende vervolg die met deze details klinkt alsof het origineel had kunnen overtreffen is geannuleerd.