Stray is nu beschikbaar op Nintendo Switch 2

Poesje mauw, kom eens gauw! Er is een Nintendo Switch 2-versie van jou!

Inmiddels is Stray nu ook op de Nintendo Switch 2 beschikbaar. Naast betere graphics in 4K en een hogere framerate, ondersteunt deze versie ook muisbesturing. Daarmee speelt en oogt Stray beter dan toen deze game eerder op de originele Nintendo Switch uitkwam. Dat kun je ook zien in de lanceertrailer, die je hier kunt bekijken.

Stray is nu ook verkrijgbaar voor de Nintendo Switch 2

Stray is een avonturenspel waarin je de rol van een slimme straatkat op je neemt. Je probeert te overleven in de duistere steegjes van een in verval geraakte cyberstad. Je verkent de omgeving, bent op je hoede voor allerlei gevaren en lost mysteries op. Wees sluw, behendig en speels in je omgang met de vreemde bewoners van deze vijandige wereld, terwijl je samen met de bevriende drone B-12 een uitweg zoekt.

Oorspronkelijk verscheen Stray in 2022 en sleepte het spel verschillende prijzen in de wacht. Later verscheen het ook op de Nintendo Switch, Voor die versie moesten een hoop concessies gedaan worden, om het spel enigszins te laten draaien. Zowel grafisch als qua prestaties was die versie ondermaats. Uiteraard moet de Nintendo Switch 2-versie je de betere spelervaring geven, zoals deze ook op andere systemen bedoelt was. Stray is op 28 mei 2026 voor de Nintendo Switch 2 uitgebracht. Normaal kost Stray voor Nintendo Switch 2 € 27,99, maar tot 17 juni kun je hier veertig procent korting op krijgen.

Heb jij zin om een vreemde en duistere wereld te ontdekken, door de ogen van een kat? Vertel het ons, in een reactie!

Like dit bericht:

Over Martijn

Martijn is verslingerd aan Nintendo-games sinds de NES. Al zijn systemen staan nog steeds aangesloten, om nog met regelmaat op te spelen. Zijn favoriete games hebben meestal een enigszins retro of nostalgische achtergrond en bevatten vaak sporen van eerdere klassiekers. Soms gaan ze als serie helemaal terug tot de jaren ’80 en ’90. Binnen genres ligt zijn voorkeur vooral bij 2D- en 3D-platformers, adventures en soms een RPG. Daarnaast tekent hij graag, zowel als hobby als professioneel.

Lees meer over Martijn

Recente artikelen

Crazy Taxi: World Tour aangekondigd voor Nintendo Switch 2

0

Nieuws Crazy Taxi: World Tour aangekondigd voor Nintendo Switch 2

07-06-2026

1

Erik

5 opvallende Nintendo Switch (2)-games voor juni 2026

4

Special 5 opvallende Nintendo Switch (2)-games voor juni 2026

01-06-2026

2

Robin

Gratis New Kick-Off DLC aangekondigd voor Inazuma Eleven: Victory Road

0

Nieuws Gratis New Kick-Off DLC aangekondigd voor Inazuma Eleven: Victory Road

31-05-2026

1

Rik

Discussieer met ons mee! 3

harluigi

6 dagen geleden

#21133‍

1120 XP | 220 comments

Hogere framerate valt ook wel mee het is nu locked 30 fps

Martijn

6 dagen geleden

#21137‍

5879 XP | 666 comments

Of dan tenminste een stabielere framerate dan op de originele Nintendo Switch. Het schijnt tenminste een flinke stap voorwaarts te zijn. Die Nintendo Swiytch-versie zou niet al te best geoptimaliseerd zijn, waardoor dus wat matig. Mogen hopen dat de Switch 2-versie daar ruimschoots overheen gaat qua prestaties, nu met een betere speelervaring.

bewerkt

rob1N

5 dagen geleden

#21141‍

9294 XP | 1798 comments

Ik zag m toevallig gisteren in de eshop staan en twijfel nog best wel...